Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha 16...

Szülők! Mit szólnátok ha 16 éves lányotok azzal állna elő hogy 33 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
63%

16voltam a párom 31,3évig vele voltam,sokat köszönhettem neki és sztm ő volt az aki tényleg igazán szeretett.

Anyámék meg még nagyszüleim is kedvelték.

Én nem tiltanám a lányom. Csalodni fog eleget még sajna az életben. De ha ugy boldog annak meg énis örülök.

N25

2016. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
75%

Meghívnám az embert vacsorázni, aztán ha megismertem, el tudnám dönteni mi újság a fronton.


Egy 33 évesnek már inkább van felelősségteljes gondolkodása, lehet egzisztenciája, és komolyabb céljai is! Semmiképp sem hajtanám el egyből, mert inkább egy 33 éves önálló élettel mint egy sudribunkó kis tizenéves akire még anya, apa főz, de a hatvankilencezést már profi módon műveli.


Én ezt tenném.

2016. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
58%
Mi 17/33-ként kezdtük... 19 éve... úgyhogy a világon semmi különöset azon túl, hogy hívja el megismerkedni.
2016. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
45%
Már megint egy ilyen kérdés? :D amíg nem házas, bűnöző, alkesz, drogos, agresszív, p!navadász, suttyó, rosszindulatú, ápolatlan, munkakerülő, szerencsejátékozó, hazug, komolytalan az illető, addig szrnék reája.
2016. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
45%
Igyekeznék megismerni a lányom szerelmét. Addig semmit nem szólnék, nem az életkoron múlik, hogy milyen ember. Egy 33 éves pedig még egyáltalán nem vénember.
2016. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
81%
Az élet apró örömei. De jó, hogy nincs gyerekem :D 21f
2016. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
87%

Igen, lehet azzal jönni, hogy mégiscsak nem baj, ha 33 éves, de közben rendes és normális... na de. Egy egészséges, mentálisan fejlett 33 éves embernek én NEM hiszem el, hogy komoly céljai vannak egy 16 éves kislánnyal.


Milyen gondolatok körül forog egy 33 éves ember feje:

- ház

- autó

- feleség kéne

- gyerekek esetleg

- munka, karrier lehetőség


Mik járnak egy 16 éves lány fejében:

- Jajj kijött a kedvenc énekesem új videója!

- Aj-aj, holnap matek témazáró!

- Pár év múlva érettségi, lehet ki kéne találnom, hogy "mi szeretnék lenni ha nagy leszek".

- De helyes csávó Áronka a 10/C-ből.


(És ezzel nem arra akarok utalni, hogy minden 16 éves ilyen, de ez az átlagos, normális állapot, én is ilyen voltam ennyi idősen, pedig az átlagnál érettebb voltam mindig is.)


Egyszerűen olyan szakadék van egy (egészséges!) 33 éves FÉRFI és egy 16 éves GYEREK gondolkodásában, amik áthidalhatatlanok, ha nem csak a szexkapcsolat a cél.

Na és itt jönnek a problémáim:

- Nem akarnám, hogy a lányom, egy olyan korú férfival járjon össze csak a hempergésért, aki az apja lehetne.

- Nem akarom, hogy a lányom egy mentálisan visszamaradott, vagy nem teljesen ép férfival tervezze a jövőjét.

2016. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy kérdező, gondolom te vagy a 16 éves lány. Mégis hogy kerültél te egy ilyen kapcsolatba? Ha nem akarod itt leírni, jöhet privátban is (bár ez egy anonim oldal, szóval gond nem lehet belőle nyilvánosan sem).
2016. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
28%

# 17/18


Neveltetéstől függ, hogy valaki 16 évesen kislány-e még.

Semmi gond nincs ezzel, nem korfüggő!

Érettségtől függ, hogy van-e értelme kapcsolatot folytatniuk. Az iskolázottságot pedig ne keverjük a neveltetéssel, mert ha valakinek mondjuk a szülei tanárok, az jelentős előnyben lehet másokkal ilyen téren.

2016. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
27%

Milyen gondolatok körül forog egy 33 éves ember feje:

- ház

- autó

- feleség kéne

- gyerekek esetleg

- munka, karrier lehetőség


Mik járnak egy 16 éves lány fejében:

- Jajj kijött a kedvenc énekesem új videója!

- Aj-aj, holnap matek témazáró!

- Pár év múlva érettségi, lehet ki kéne találnom, hogy "mi szeretnék lenni ha nagy leszek".

- De helyes csávó Áronka a 10/C-ből.


Na akik így gondolkodnak, azokat nem nevelte csak a tévé..

2016. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!