Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha 16...

Szülők! Mit szólnátok ha 16 éves lányotok azzal állna elő hogy 33 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen elmebeteg, nem lehet erre mit mondani. 35 vagyok, szóba nem állnék egy ilyen kislánnyal. Tapasztalatlan, semmit nem tud az életről, tanítgatni kell, az iskolát se járta ki, nincs semmi véleménye az életről, de egyáltalán semmiről, ami a nagyvilágban zajlik. Tuti pedofil a csávó vagy valami hajlama van, vagy elmebeteg, akármi, én nem bíznék meg benne.
2016. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
47%
Csak megjegyzem, hogy ennél jóval nagyobb a korkülönbség Trump és a feleslege között.
2016. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
30%

"Csak megjegyzem, hogy ennél jóval nagyobb a korkülönbség Trump és a feleslege között."


Igen, csak a felesége már nem 16 éves.. Ennyi erővel egy 20 éves járhatna egy 8 évessel is, mert mi az a 12 év... Sajnos ez a hü.l.ye duma itt nem állja meg a helyét.

2016. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
44%
#31 "Tuti pedofil a csávó" - na ilyen az, amikor valaki nem tudja egy szó jelentését, de azért használja...
2016. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
33%

#17

"Milyen gondolatok körül forog egy 33 éves ember feje:

- ház

- autó

- feleség kéne

- gyerekek esetleg

- munka, karrier lehetőség"

Na, ezt tuti, hogy nem férfi írta... ezek egy 30-35+ nő vágyálmai, elvárásai... és egyben kiváló magyarázat is arra, hogy a 33 körüli férfiak zöme miért NEM őket keresi... mellesleg "normáliséknál" (hogy én is ezt a klisét használjam) a párkapcsolat első sorban érzelmi, és nem racionális döntés kérdése - egy férfi 90%-ban azzal a nővel fog ismerkedni, amelyik felkelti a figyelmét, amelyikben nyitottságot érzékel...

(emellett a férfiak zöme nem alapértelmezésben mazo, hogy - ha van választása - azt a kapcsolatot válassza, amelyikből kétszer annyi elvárás mellett fele annyit kaphat. Bármennyire is ezt várnák el tőle a 30-as ketyegő biológiai órájú szingli nők)

2016. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
53%

"Na, ezt tuti, hogy nem férfi írta... ezek egy 30-35+ nő vágyálmai, elvárásai... és egyben kiváló magyarázat is arra, hogy a 33 körüli férfiak zöme miért NEM őket keresi."


Férfi vagyok.


"a párkapcsolat első sorban érzelmi, és nem racionális döntés kérdése - egy férfi 90%-ban azzal a nővel fog ismerkedni, amelyik felkelti a figyelmét, amelyikben nyitottságot érzékel... "


Igen, és ezzel van a baromi nagy problémám. HOGY KÉPES egy 30+-os felnőtt férfi egy 16 éves gyerekhez vonzódni érzelmileg? Két verzióm van, amit már leírtam:

- Sehogy sem képes hozzá érzelmileg vonzódi --> elhajtom a lányom környékéről.

- Képes vonzódni --> Nem normális a faszi és szintén elhajtom a lányom környékéről.


Már huszon éves koromban is kirázott volna a hideg a gondolattól, hogy komoly kapcsolatom legyen egy 16 évessel, pedig az még nem is lenne ennyire nagyon nagy korkülönbség.

2016. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
37%

Ja és még valami.


"és egyben kiváló magyarázat is arra, hogy a 33 körüli férfiak zöme miért NEM őket keresi."


Rengeteg barátom, rokonok, munkatársam közül EGYNEK SE volt soha ilyen rohadt fiatal barátnője ennyi idős korában.


Egyetlen esetről tudok a környezetemben, ahol egy 18-9 éves csaj, szegény családi háttérrel összejött egy 30+-os vállalkozóval, de ott is azóta már 2 gyerek összejött, szóval szerintem teljesen megállta a helyét amit fent írtam.

2016. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
31%
Azt gondolnám hogy hülye a lány.
2016. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
45%

#37, ugye a "keres" és a "talál" közt van némi különbség... mint írtam, mi 17/33-ként kezdtük - 19 éve.

Szóval ismerem magát a helyzetet.

2016. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem, egy 33 éves pasinak nem gáz a gimi előtt várni a barátnőjét, akit este nyolcra haza kell vinnie, hogy másnapra kész legyen a mateklecke?
2016. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!