Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon beleszólok a fiam...

Nagyon beleszólok a fiam életébe azzal, ha igyekszem rávenni hogy óvszert használjon?

Figyelt kérdés

17 éves, nyilván nem kísérem a randijaira. Viszont van itthon óvszer, ha buliba vagy randira megy akkor emlékeztetem erre.


Sajnos van a baráti körben egy srác, 21 éves és teherbe ejtett egy "meddő" 16 éves lányt. Mindenki a lányt szidja (én sem védem, sőt) de szerintem fiús anyaként nem tehetek sokkal többet.

Egy barátnőm szerint bizony a fiatal kor része hülyeséget csinálni, akár ismeretlenekkel is lefeküdni védekezés nélkül és sokat ártok neki ha kimarad ezekből. Szerintem viszont ha egy lánynak/nőnek gondot okoz a gumi egy friss kapcsolatban, az furcsa.


2016. nov. 1. 17:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Úristen szegény gyerek. Megkíméled attól, hogy STD szűrésre keljen mennie váladékozó foltos farokkal. Másnapos eseményutáni vásárlástól, és egy esetleges korai szülővé válástól.


Szexeljen amennyit jól esik, de neki lesz jó ha nem kell gyomorgörcsöt kapnia, hogy na vajon felkoppintotta-e az aktuális kalandját.

Na meg tőletek sem fog gyerektartást követelni kamaszlány.

2016. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért a lányt kell szidni és ráhárítani mindent,ha terhes lesz.

2 ember hozza össze a gyereket,2 ember felelőssége,hibája ha összejön egy ilyen egy éjszakás kapcsolatban tizenévesen. a fiú és a lány is ugyanúgy hibás.

a fiúnak ragaszkodni kéne az óvszerhez,még akkor is ha a lány szed gyógyszert. a lánynak meg szintén ragaszkodni kéne a biztonságos védekezésre..

ha mindketten hülyék,akkor így jártak. nyilván a szerencsétlen gyerek szívja meg,hogy olyan családba születik ahol egy percig nem voltak együtt a szülei.

arra visszatérve,hogy a lány baja,ha összejön a gyerek, annyit mondanék,hogy a fiad fizetését fogják lefogni az elkövetkező 20 évben gyerektartásként.ha akarja fizetni ha nem. + a későbbi kapcsolataiban sem lesz előny,hogy már van egy gyereke ilyen fiatalon..

mindenképpen beszélj a fiadnak a védekezés fontosságáról.. főleg alkalmi kapcsolatban ilyen fiatalon..

a barátnődre meg ne hallgass

2016. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!