Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon beleszólok a fiam...

Nagyon beleszólok a fiam életébe azzal, ha igyekszem rávenni hogy óvszert használjon?

Figyelt kérdés

17 éves, nyilván nem kísérem a randijaira. Viszont van itthon óvszer, ha buliba vagy randira megy akkor emlékeztetem erre.


Sajnos van a baráti körben egy srác, 21 éves és teherbe ejtett egy "meddő" 16 éves lányt. Mindenki a lányt szidja (én sem védem, sőt) de szerintem fiús anyaként nem tehetek sokkal többet.

Egy barátnőm szerint bizony a fiatal kor része hülyeséget csinálni, akár ismeretlenekkel is lefeküdni védekezés nélkül és sokat ártok neki ha kimarad ezekből. Szerintem viszont ha egy lánynak/nőnek gondot okoz a gumi egy friss kapcsolatban, az furcsa.


2016. nov. 1. 17:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátnőd fia, hanem a tiéd. És szerintem jól teszed, ha igyekszel rávenni a biztonságos szexre.
2016. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Barátnőm szerint így nem tud olyan felhőtlenül bulizni.


Plusz ha a lány azt mondja hogy gyógyszert szed vagy nem lehet gyereke, akkor onnantól az ő felelőssége, ha terhes lesz nem kell foglalkozni vele.

2016. nov. 1. 17:47
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Hahaha a barátnődet sem eszéért szeretik, már ne haragudj.

Ha a lány azt mondja gyógyszert szed, de elfelejtette bevenni vagy megszokta a szervezete és nem váltott, vagy csak simán kisebb hatóanyagúra sikeredett pont az aznapi tabletta, és becsusszan a gyerek, akkor bizony az már mi kettejük ügye, nem pedig csak a lányé.

Aztán majd ha a csak megjelenik az ajtóban a gyerekkel, hogy egyedül nem bírja felnevelni vagy még terhes addig is legyen mellette, az már nem lesz akkora buli, mert egy gyereket megcsinálni nem tart sokáig, de viselni kell a következményeit.

Aztán ha 18 évesen lesz egy gyereke, ha nem jön össze a csajjal, akkor fizeti a gyerektartást eléggé megnehezíti majd a későbbi életét a kapcsolatok terén is.

Amúgy meg egy tök ismeretlen lánnyal óvszer nélkül szexelni elég necces. Mondani bármit lehet, hogy szed gyógyszert vagy meddő vagy spirálja van, a fiad ezt ellenőrizni nem tudja. Szóval őneki az a biztos, hogy ő a tutira megy, és így nem érik meglepetések a későbbiekben.

Nem azt mondom, hogy a fiad fűt fát megd.g, de elég egy rosszul tisztálkodó lánnyal összekerülnie vagy egy olyannal, aki már volt egy másik sráccal fél órával őelőtte és legjobb esetben is valami gombát vagy herpeszt kap.

Remélem a barátnődnek nincs gyereke.

2016. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot... egy nő hogy mondhat ilyet? Miért csak azt egyik fél felelőssége lenne a védekezés? A tabletta nem véd száz százalékosan, a nemi betegségektől meg semennyire.
2016. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a felhőtlen bulizást nem az óvszer felhelyezése fogja elrontani, mert kb az egész fél percbe se telik.
2016. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet böszme egy felnőtt nő. Vagy téged szívat a barátnőd, vagy te szívatsz minket a kamuzásoddal.
2016. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tényleg ártasz neki, hogy megvéded a nemi betegségektől és a nem kivánt gyerektől...


A felelőtlen barátnő vajon járt már std teszten? Lefogadom, hogy van neki legalább 2-3 olyan fertőzése, amiről nem tud

2016. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Sokból marad ki a fiú, ha nem kockáztatja a nemi betegségeket és a gyerektartásdíj fizetését, valóban... Csatlakozom a többiekhez, a barátnő nem százas.


Olykor emlékeztetni OK, folyton fárasztó és felesleges, ha értelmes a fiú.

2016. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kell ilyenekre emlékeztetni mert magamtól is van ennyi eszem.
2016. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a teherbe ejtett lány beperli a fiadat, a bíróságot nem fogja érdekelni, hogy ki nem vett be tablettát vagy ki nem húzott gumit. Fizetni fog, mint a kisangyal :)
2016. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!