Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges e az, hogy egy...

Egészséges e az, hogy egy anya együtt fürdik a 6 éves fiával?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk egyedül neveli fiát, aki 6 éves. A hölgy büszkén meséli, hogy annyira szereti a fiát, hogy még együtt is fürödnek minden este, és milyen jókat játszanak a kádban. Jóra vezet ez?

2016. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
41%

"Mert a meztelen testnek jelentése van, az szenzáció!"


Jesszusom, mondod ezt akkor, amikor a 12-29 éves lányok úgy járnak az utcán, hogy egy tenyérnyi textil van fölül, egy tenyérnyi alul?

Azt meg írjátok már le konkrétan, hogy milyen betegséget kaphat el gyerek az anyjától a fürdőkádban? Lépfenét, szifiliszt?

2016. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
66%
... mondom ezt akkor, és az is nagy probléma, hogy ordenáré meztelenkedés van az utcákon. Gombát kaphat, igen, strandon is.
2016. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
80%

A második gyerekem születése után a nagyobbik fiam (akkor már 8 éves volt), olyan féltékeny volt a kisfiamra, hogy együtt fürdünk, hogy beugrott mellénk a kádba. Kicsit kényelmetlen volt, de a gyerek magyarázta el nekem(!), hogy szoptatáskor is látja a cicim, meg különben is reggeltől estig meztelen nőket lát a tv-ben, a boltban, a strandon, a suliban egy falat ruhában mászkálnak a nyolcadikosok, őt nem zavarja!!! Nem szóltam semmit, mert sokkot kaptam, engedtem, hadd játszon velünk. Szerintem ettől nem lesz baja, mert tulajdonvoltaképp igaza van. Úgyis mindenhol ez veszi őket körül. A tamponomat is állandóan kérdezgette, hogy minek az, meg mit csinálok vele, ráuntam, egyszerűen elmagyaráztam neki mindent, töviről hegyire, ledöbbentett mennyire jókat kérdezett vissza, tök jól fogadta, legalább már túlestem mindenen, egyet sajnálok, épp a minap nézte a Barátok köztöt, és összerakta a képet, hogy ha valaki elveteti a gyerekét, akkor tulajdonképp ugye megöli a magzatot. Láttam rajta, hogy ez felkavarta. Most egyébként 11 éves.

Van egy barátnőm, akinek a fia úgy Nőtt fel, sose takarta magát előtte, és a gyerek tök normális lett, szép barátnője van, tök egészséges párkapcsolatba élnek. Egyszer kérdeztem erről, azt mondta, hogy az anyjára nem úgy néz, és hogy amikor látja a terhescsíkjait, meg a császár helyét, akkor mindig beléhasít, hogy ez miatta van, és hogy ha a Szülei idősek lesznek, nem hagyja magára őket, ha kell, simán fürdeti az anyját is, neki nem lesz gond.

Kicsit hosszú lett, de azt hiszem ahány ház, annyi szokás. Nem kell elítélni senkit ilyesmiért, én sem gondolom magam perverznek, az illetőt se tartom annak. Ő dolguk. Az hogy ez másoknak furcsa, az meg azok dolga...

2016. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
66%
Ha büszke arra, hogy mennyire szereti a fiát, észre se veszi, hogy ezzel mennyire magához láncolja, olyan erős szálakkal, amit később képtelen elszakítani. Most csak arra vigyáz, hogy neki ne legyen kapcsolata, aki éket verne kettőjük közé, de később azt se fogja tűrni, hogy a fiának legyen kapcsolata. Vagy ha igen, akkor isteni anyós lesz belőle. Amúgy meg én se tartom helyesnek ezt az együtt fürdést, játszadozást! mert ha jakuzzi, és fürdőruhában vannak, akkor az más. De gondoljuk bele, a gyerek eldicsekszik az ovodába hogy én már láttam anyu punciját! A többi gyerek elmondja otthon. Gáz! Most ne menjünk abba bele, hogy később amikor el kezd kamaszodni mi lesz. De lassan abba kellene ezt hagyni, bármilyen nehéz is.
2016. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda pedomami harc, címoscica már agyvérzésig fejlesztette. :D

Talán az okosokra kellene hallgatni:

[link]

Nagyon haza lehet vágni a pszichoszexuális fejlődést a címoska-féle elmebajjal.

2016. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
80%
Szerintem sem egészséges. Azért egy 6 éves már elég nagy fiú. Pár év és beindulnak a hormonok. Aztán visszaemlékszik a kádban töltött időkre.
2016. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
56! Ma igen, visszaemlékszik, és továbbszövi, na meg vágyik rá nosztalgiázni. Sajnos lehet ilyet hallani. Aztán meg csodálkozik, hogy nem lehet kapcsolata, mert az anyja kisajátitja, és magának tartja. Azt meg végkép nem értem az ilyen családokban, hogy miért jó az ha az anya évekig elfolytja a vágyait? És mi van akkor ha kitör a vulkán? Abba kellene hagyni, legyen szép emlékük, de ideje véget vetni.
2016. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
100%
A ferjem egeszen kozepiskolas koraig,azaz,mig ki nem jarta a 8at es el nem koltozott koliba,minden este egyutt,egy furdokadban furdott az anyjaval. A ferjem ugy ismertem meg,h rendkivul visszahuzodo es gatlasos fiu volt,azota valamelyest valtozott,de a hazassagunk egy katasztrofa,abszolut kaosz van a fejeben az emberi kapcsolatokat illetoen. Arrol meg ne is beszeljek,hogy az anyja a mindene,a tokeletes,a hibatlan,a ...szoval nagyon nem latja az erdotol a fat. Az anyja 16evesen szulte a noveret,ra 2 evre ra ot,az apjat rendszresen csalja mai napig,lusta,piszkos,rengeteget dohanyzik,fogatlan es tuti,h iszik,de a ferjem ezeket nem latja. Szerinte az anyja mindezeknek az ellenkezoje. Ezekkel csak azt akartam erzekeltetni,hogy egy anyja onzosege milyen lelki nyomorekka tudja tenni a sajat gyermeket.
2018. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!