Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges e az, hogy egy...

Egészséges e az, hogy egy anya együtt fürdik a 6 éves fiával?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk egyedül neveli fiát, aki 6 éves. A hölgy büszkén meséli, hogy annyira szereti a fiát, hogy még együtt is fürödnek minden este, és milyen jókat játszanak a kádban. Jóra vezet ez?

2016. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
54%
Cirmoscica nem kérek privit, ez az én megalapozott véleményem, és rohadtul nem érdekel, ha valaki azt nyávogja, hogy "prűd" vagy hülye, nincs semmi jelentősége, te minek tartod a véleményem.
2016. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
69%

Az megsem fordult a válaszolók/kérdező fejében, hogy az anya fürdőruhában fürdik? :D


Ennek ellenére, én a tesóimmal fürödtem együtt 6-7 éves koromban. A szüleimmel csak nagyon fiatal koromban. Akkor is csak apával. (0-4)


Nem teszi tönkre a lelki világát a gyereknek. Átlagosnak fog tűnni neki a meztelen test. Szóval az első uszodai napon Ő lesz aki meztelenül szaladgál az öltőzőben, és nem bújkál.

2016. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
32%
Ga barátnőm,meg az apjs,mikor ő 18 volt,is,meztelen mászkáltak.ha úgy adódott. Sosem volt belőle gond- bár magam is túlzásbak érzem. A barátnőmnek 2 gyereke van, a pspusnak új élettársa. Imádják egynást-nem szexuálisan.
2016. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
20%
21: ha ennyi vagy, nem is akarlak megismerni. Saját álláspontod képtelen vagy megvédeni,letiltasz,meg eltiltasz? Gyenge ember lehetdz,bocs.
2016. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
25%

"Átlagosnak fog tűnni neki a meztelen test" - na épp ez, ami beteggé sőt impotensé teheti. Mert a meztelen testnek jelentése van, az szenzáció! Annak helye van, annak a szexualitásban hatalmasa ereje van! A másik nem szenzáció! élmény!

- és ezt teszi hétköznapivá, unalmassá.

2016. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon sok lehet a deformált prüd ember itt -a válaszok nagy része alapján.
2016. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
84%
"letiltasz,meg eltiltasz " nem tiltottalak le/ el Cicuska, csak nem akarok priv levelezni veled, itt megbeszéljük.
2016. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
58%
Az a nem normális, hogy ennyi prűd tahó van. Ha lesz perverziója, szexuális problémája a gyereknek, az ilyen emberek miatt lesz. Belebeszélik a hülyeséget. Nem bűn a meztelen test és főleg nem a saját szülő előtt. Aki szerint igen, az a nem normális. Én nemhogy 6 évesen fürödtem szüleimmel, ellenkező nemű testvéremmel, de most, kamaszként is simán megfürödnék apámmal (fiú vagyok) és ne zavarna, ha anyám benyit. A gyerekük vagyok, nem egy idegen. Szexuális életem rendben, pszichológusra sem kell járnom, mert nincs rá okom.
2016. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok cicuska,és nem teszi impotenssé. Nevetséges vagy
2016. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
26%
Röhejes,de az ember meztelen születik.s úgy is hal meg. A fiam jól van köszöni. 5 éves koráig vele fürödtem. Elmagyaráztam neki a szexualitást,a szintjén.
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!