Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges e az, hogy egy...

Egészséges e az, hogy egy anya együtt fürdik a 6 éves fiával?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk egyedül neveli fiát, aki 6 éves. A hölgy büszkén meséli, hogy annyira szereti a fiát, hogy még együtt is fürödnek minden este, és milyen jókat játszanak a kádban. Jóra vezet ez?

2016. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
33%
Nagylanyom 20 eves egyutt jarunk szaunazni wellnes centrumban ahol kotelezo meztelenul lenni.
2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
69%

Nem, szépen rátelepszik a mama és nevel egy anyámasszony katonáját a gyerekből, akit majd halálra cikiznek a normálisan nevelt osztálytársai, kollégái. 6 évesen én már bőven egyedül fürödtem.. Nem lesz a kölyöknek semmi baja, ha iskolás korban már nem anyu mossa a kuksiját.


Cirmoscica, haj hát téged sem az eszedért vettek el.

2016. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
59%

"Kamaszként a szexuális életed?

Ja, hogy láttál már nőt a neten...

"

Mondom, hogy itt sok a bunkó, tahó. A szexuális élet nemcsak a dug@sról szól. De ha jobban érzitek magatokat egy ilyen választól : apám nemiszervének látványa miatt biztos b...i leszek. Ezt akartátok hallani ? Szánalmas.

2016. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy grat a bandának,kiborítottatok.sikerült,taps! Tudom,h semmit sem ártottam,nem molesztáltam a fiam. Miféle beteg lelkű emberek fejében(nem agyában,az ninxs) fordult meg ez a gondolat?

Szégyen,nem tőlem,tőletek.

2016. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
48%

Valszeg azért érint ennyire érzékenyen, mert te is tudod belül, hogy van alapja a dolgoknak. Nem vallod be, meg másokat szidalmazol, de te is tudod, hogy így van.


Keress fel egy terapeutát Cirmos.

2016. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
36%

Fejlett nyugati es eszaki orszagokban a meztelen test latvanya nem titkolnivalo dolog nem szegyen.

Finnek swedek hollandok mind szaunaznak es meztelenul furdenek es csaladon belul egymas elott nem takargatjak magukat.

Tuti mind beteg ugye?

Eszmeletlen balkan gondolkodas pruderia szomoru

2016. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
16%
Nekem:igen.
2016. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
84%

Meg sem fordul a fejetekben, hogy nem szégyenérzet miatt nem pancsikolunk a gyerekkel 6 éves koráig, hanem mert önállóságra neveljük?


Bakker... szörnyen sok a buta errefelé.

2016. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
74%
...és amikor a tesók együtt fürdenek, az is baj?
2016. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
78%
Istenem... most komolyan... undorító,hogy együtt fürdenek mert bármit elkaphat? Gondolom ti strandra sem viszitek a gyereket. Az anyjával ne fürödjön de beviszitek olyan vízbe ahol naponta százak áztatják magukat és pisilnek bele. Tudomtudom... itt senki sem jár strandra... a gyereknek nem lesz semmi baja,hisz az Anyja. Mi van ha látja meztelenül? Nem 14 èves
2016. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!