Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek már meg kellene...

Szerintetek már meg kellene engednie a szüleimnek hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,a párom 25.Már 1,5 éve együtt vagyunk.A kapcsolatunk első évében még megengedték hogy itt aludjon,aztán volt egy nagyobb balhé édesanyám és a párom között,azóta nem engedik hogy itt aludjon.Köztük valahogy van egy alapvető ellentét,és úgy érzem ez már engem teljesen felőröl,mert egymásnak nem mondják a rossz dolgokat hanem mindig csak nekem.Próbálom mindig a másik felet védeni,de ez az egész nagyon nehéz nekem,mert mindkettejüket nagyon szeretem,és fáj hogy mindig rosszakat mondanak egymásról.Én még sosem aludhattam nála,így már fél éve nem aludhattunk együtt.Nagyon hiányzik hogy mellette aludhassak el őt átölelve,és reggel arra kelhessek hogy őt látom meg először.Ennek hiányában úgy érzem hogy úgy általában a hangulatom és a viselkedésem is megváltozott negatív irányba,idegesebb vagyok,lehangoltabb stb.Szerintetek ez már sosem fog javulni,csak ha összeköltözünk a barátommal?Belefáradtam már hogy békítem őket,mert nem jutok egyről a kettőre,egyszerűen nem megy a dolog...De ez így nagyon nem jó nekem,meg szerintem senkinek sem...Nemsokára elmegyünk a párommal nyaralni egy hétre csak mi ketten,már nagyon várom,hogy fél év után végre együtt aludhassunk,meg egyáltalán együtt lehessünk,mert hét közben nem,vagy csak alig láthatom őt,hét végén tudunk csak együtt lenni,de nem mindig,mert néha dolgozik,vagy mi megyünk a családommal a mamámékhoz,ahová természetesen nem jöhet velünk(a papám se bírja,pedig kb 2x ha láthatta,és egy szót sem váltottak,csak az a baj hogy a papám elég idős és beteg már,ezért nem akarjuk "felzaklatni" azzal hogy együtt lát minket.A barátom apjának a testvérének a gyereke az a nénikém felesége.Tehát a papám lányának a férje a párom rokona.Hát igen...enyhén szólva ő nem egy szeretni való ember...ezért utálja valószínűleg a papám,annak ellenére hogy nem ismeri.) Még egy lórugás nekem...mindegy...Nyaralni sem jöhetett már idén velünk a párom...Minden idejében azon dolgozik,hogy összejöjjön a pénz a nyaralásunkra,mert az összes költséget ő fogja állni.Nagyon várom az első közös nyaralásunkat,de nagyon félek hogy vége lesz...többen megint nem aludhatunk együtt valószínűleg kb egy évig és megint jönnek a folyamatos családi balhék közte és anyukám között...

2014. júl. 19. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Amíg otthon élsz, azt engednek meg, vagy nem, amit ők akarnak.ha rossz a kapcsolat a szüleid és a párod között, érthető, ha nem akarják a saját otthonukba kerülgetni.

Tegyél azért, hogy önálló életed legyen, akkor azzal alszol és annyit, amennyit akarsz.

2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még csak most fogok érettségizni,aztán ugye még szereznem kéne valami szakmát,hogy el is tudjak helyezkedni,és csak ha már van munkám,csak akkor tudunk összeköltözni akár csak egy kis albérletbe is,ez meg még alsó hangon 2,5-4 év...mondjuk gondolkoztunk azon is a párommal hogy érettségi után összeköltözünk,és tanulás mellet dolgozok valamit mellékállásban vagy diákmunkában,de nem tudom egyenlőre hogy ebből lesz-e valami...
2014. júl. 19. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a pároddal való együttélés a fontos, akkor vállalj rizikót és költözzetek össze. Persze, sokkal nehezebb lesz, hiszen nem az otthoni megszokott biztonságban élsz majd. Valamit-valamiért.
2014. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Fogd magad és egyik este menj át a barátodhoz, hogy ott alszol. 18 évesen hiába tartanak el, akkor sincs semmi közük hozzá, hogy te hová mész és kivel. Az egy dolog, ha a saját lakásukba nem engedik be a barátod, de amíg te nem a pénzüket költöd és nem a lakásukba invitálsz embereket, nem sok közük van hozzá, hogy hová mész. Ha kell hazudj, mondd, hogy egy barátnődnél alszol vagy bulizni mész.
2014. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
14:34 ne osztogasd a hülye ötleteket mert még a végén kirakják az utcára, de az nem rossz ötlet, hogy azt mondja, hogy barátnőhöz megy
2014. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Te nem alhatsz a párodnál? Mármint 18 vagy, attól, hogy otthon élsz, ha a párod nem is alhat nálatok, te mehetnél hozzá. Az ő szülei szólnának azért, ha ott aludnál?

24/l

2014. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az apjával és az öccsével él a barátom...mindkettejükkel jóban vagyok,és nem szólnának semmit,sőtt mesélte a barátom apujának hogy nem aludhat itt,és még ő mondta hogy miért nem alszok én ott?
2014. júl. 19. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor meg is van a megoldás. Aludj te a párodnál, így együtt tudtok lenni legalább hétvégén.


24/l

2014. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Több mint 3éve vagyok együtt a barátommal és soha nem fogják engedni, hogy itt aludjon. Pedig még bajuk sincs vele, sőt anyum nagyon kedveli. Apám viszont kissé túl keresztény.

Én szoktam ott aludni náluk, 2éve még utánam jöttek kocsival és bújkálni kellett, de mostmár beletörődtek legalább ebbe.

20L

2014. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok, bocs a tanács lemaradt: aludj te náluk! Abba nem szólhatnak bele. Ha nagyon kiakadnak az ötleten akkor viszont mondd, hogy bnőnél alszol. Bár az már jó pont szerintem, hogy nyaralni elengednek vele:)

20L

2014. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!