Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges e az, hogy egy...

Egészséges e az, hogy egy anya együtt fürdik a 6 éves fiával?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk egyedül neveli fiát, aki 6 éves. A hölgy büszkén meséli, hogy annyira szereti a fiát, hogy még együtt is fürödnek minden este, és milyen jókat játszanak a kádban. Jóra vezet ez?

2016. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
64%

"de most, kamaszként is simán megfürödnék apámmal (fiú vagyok)... Szexuális életem rendben,"


Kamaszként a szexuális életed?

Ja, hogy láttál már nőt a neten...

2016. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
19%
Nem érdekel,ha elítélsz. Ez a te dolgod.
2016. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
33%
Sztem nem értemezitek a szülő-gyermek kapcsolatot. Túlcivilizáltak vagytok. Mindenben szexet láttok. Kollégákban,bármiven.,fiamban is,ez undorító.
2016. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
25%
Nem hittem,h ilyen szemét emberek vannak,akik azzal vádolnak,h a saját fiam zaklattam szexuálisan. De vannak.
2016. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Cirmoscica, haj, bocsánatot kérek a "Cicusért".

Azt írod: az ikonokon is meztelenek. Nos az IKONOKON nincs meztelenség. Szépen fel van ott öltözve mindenki. Van egyéb festményeken, ahol van, de az más, egy képi ábrázolás, ahhoz nem kötődik érzelmileg a gyerek, egész más, mint az erős érzelmi kötődésű anyát/apát meztelenül fürdeni látni-játszani, nem való az a gyereknek. A pszichoszexuális fejlődés megindul az első években, nem csak a kamaszkorban. Visszatérve a kérdéshez: egyedül neveli - ezek szerint magának, tulajdonnak, játékszernek. Nagyon nehéz lesz mindkettőjüknek az elszakadás - ennyi mondható előre, több nem.

2016. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
23%
Te tudod. Jelents fel kiskorú megrontásáért, nekem mindegy már.
2016. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
39%
Nem fürödtem vele,de nálunk együtt van a mosdó a káddal. Annyit mondott: Anya,azokból a cicijeidből jött a tej,mikor baba voltam?
2016. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
71%
nyugodj meg #34, senki nem vádolt zaklatással, (mivelhogy ilyenkorban már nem is fürödtél együtt, nem is ide tartozik) - a kérdésre térj vissza
2016. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
91%
cirmoscica, haj! Nem jelentek fel senkit,de te próbáld magad kicsit visszafogni. Azért mert te más véleményen vagy, azt kulturáltan is ki lehet fejteni, amire te képtelen vagy! Nem kell itt körpriviket írni, vagdalkozni! A feljelentés nem a mi stilusunk, ezt meghagyjuk másnak!
2016. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
25%
fujjjj szegeny kisgyerek nem csoda ha busi lesz
2016. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!