Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 lányom ma verekedett az...

A 17 lányom ma verekedett az iskolában. Mi volna a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma reggel felhivott az osztalyfőnök,hogy a lányom a szünetben verekedett az egyik osztálytársaval (lany) mert a kislány azt mondta a lányomnak,hogy én biztos az útszélén dolgozom,azert vannak a lányomnak új ruhájai folyton. A lányom ezt nem tűrte es ő volt aki ütött elsőnek. A lányom Bocsánatot is kért tőlem,es az osztály főnökétöl de nem tudja és nem is akar megbocsátani a kislanynak. A probléma már ott kezdődik,hogy a kislány anyukája meg üzente,hogy a jövő heti szülői értekezleten lessz hozzám egy pár szava. Nem dicsérem meg a lányomat azért amit tett ,de valahogy most nem is fogom meg büntetni amiert engem védett meg. Ti mit mondanatok az anyukanak?
2016. szept. 23. 15:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
89%

Végül is ez így még belefér:

Egy hatalmasat ököllel az arcába, utána meg ártatlan arccal: - bocsánat...

2016. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk egyformák. (szerencse)Engem mindig arra tanított anyám, én meg a gyerekeimet, hogy ha bántanak, azt lehetőleg azonnal, de háromszorosan toroljam meg. (Ludas Matyi effektus)Nem feltétlenül verekedéssel, itt egy szópárbaj is elég lett volna, Pl. -félted anyád a konkurenciától? Ebben az esetben a lányodnak 100%-ban igaza volt, a "csótányt el kell taposni" Védd meg, az ostobáktól!
2016. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!