Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 lányom ma verekedett az...

A 17 lányom ma verekedett az iskolában. Mi volna a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma reggel felhivott az osztalyfőnök,hogy a lányom a szünetben verekedett az egyik osztálytársaval (lany) mert a kislány azt mondta a lányomnak,hogy én biztos az útszélén dolgozom,azert vannak a lányomnak új ruhájai folyton. A lányom ezt nem tűrte es ő volt aki ütött elsőnek. A lányom Bocsánatot is kért tőlem,es az osztály főnökétöl de nem tudja és nem is akar megbocsátani a kislanynak. A probléma már ott kezdődik,hogy a kislány anyukája meg üzente,hogy a jövő heti szülői értekezleten lessz hozzám egy pár szava. Nem dicsérem meg a lányomat azért amit tett ,de valahogy most nem is fogom meg büntetni amiert engem védett meg. Ti mit mondanatok az anyukanak?
2016. szept. 23. 15:22
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat a 17 éves lányomat akartam írni.
2016. szept. 23. 15:26
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Csodálatos, te is pont beszélni akartál vele, hogy ideje lenne megnevelnie a lányát, ha szerinte pénz csak prostitúcióból van. Esetleg beszélgessen el vele a munka világáról.


Egyébként meg én nem haragudnék a lányomra a helyedben, és a másik anyukától se félnék.

Legfeljebb elkönyvelném, hogy az én lányom. :) Én 12 voltam csak, mikor egy fiú közölte velem, hogy a "k.va anyám", és reflexből olyan pofont lecsavartam neki, hogy elterült az osztály közepén.

2016. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
Kamukérdés.
2016. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
És mégis mit mondana a kedves másik anyuka, azt h az teljesen oké, h leqrváz téged a lánya? Neki kellene bocsánatot kérnie, meg a jól sikerült kislányának. Megérdemelte a pofont, valszeg én is ütöttem volna 17 évesen.
2016. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Az előzővel értek egyet
2016. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Speciel én igenis megdícsérném, s büszke lennék rá... Ez van. A kislány anyukájához pedig nekem is lenne pár szavam... Ő nem kért bocsánatot, már a kis rágalmazó?
2016. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
96%
Te is mondd meg az anyjának, hogy nevelje megmert azért ez elég durva... Jól tette, hogy leütötte megvédte a saját anyukáját. A helyében én is felpofoztam volna...
2016. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
11%

Verekedni primitiv dolog, lathatoan ezt itt sokan nem ertik.


A lanyod utott eloszor, o a hibas. Akarmit mondtak neki, ez nem arányos reakcio. Ha az ellenfel megserul, akkor ezert akar felelossegre is vonhatjak.

2016. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, a lányod érted állt ki, most neked kell kiállni érte. Értelemszerűen nem azt kell védened a szülői értekezleten, hogy az erőszak megoldás, de azért már bocsánatot is kért a lányod... Szóval a helyedben arra terelném inkább a szót, hogy a másik csaj mikor fog bocsánatot kérni és miért is oké egymás anyukáját k.vázni. Gondolom amúgy sem lett senkinek semmi komolyabb baja, amiről érdemes lenne beszélgetni, mert két 17 éves lány vitája nem, vagy igen ritkán végződik tényleges sérülésekkel.
2016. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Kedves 8-as válaszoló, akkor itt rajtad kívül szinte mindenki primitív
2016. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!