Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 lányom ma verekedett az...

A 17 lányom ma verekedett az iskolában. Mi volna a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma reggel felhivott az osztalyfőnök,hogy a lányom a szünetben verekedett az egyik osztálytársaval (lany) mert a kislány azt mondta a lányomnak,hogy én biztos az útszélén dolgozom,azert vannak a lányomnak új ruhájai folyton. A lányom ezt nem tűrte es ő volt aki ütött elsőnek. A lányom Bocsánatot is kért tőlem,es az osztály főnökétöl de nem tudja és nem is akar megbocsátani a kislanynak. A probléma már ott kezdődik,hogy a kislány anyukája meg üzente,hogy a jövő heti szülői értekezleten lessz hozzám egy pár szava. Nem dicsérem meg a lányomat azért amit tett ,de valahogy most nem is fogom meg büntetni amiert engem védett meg. Ti mit mondanatok az anyukanak?
2016. szept. 23. 15:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

Itt sajnos arról van szó, amit egy korábbi felhasználó megállapitott.

A primitivebb ember csak az erőszakból ért.

Aki lek u r vázza a másik anyját csak azért mert van pénze ép ez a primitivebb fajta.

Ha rögtön az elején kellő erősségű ütést mérünk rá, legközelebb visszafogja magát.

2016. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
15%

" a fizikai erőszak s ezt nagyon sok ember sosem vetkőzi le, akkor sem, ha felnő, sikeres életet él és senki nem küldené pszichológushoz"


Ja, nem pszichologushoz kuldik hanem a bortonbe, nagyon helyesen. Az aggressziv barmoknak ott a helyuk.


A kislany majd legkozelebb azt vagja pofan aki csunyan nez ra?

2016. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
97%
Én is visszaüzentem volna, ahogy az egyik válaszoló jelezte, hogy természetesen nincs ellene kifogásod, mert te is várod a választ arra, hogy ő mit tett az ellen, hogy az ő lánya mások édesanyját szidja. Nem tudom erre mit fog lépni.
2016. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A másik kislány bocsánatot kért.Minden rendeződött.
2016. szept. 23. 21:39
 25/32 anonim ***** válasza:
13%
Remelem a te lanyod is bocsanatot kert a verekedesert.
2016. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
bocsáss meg hogy azt kaptad ami járt azért mert le k urváztad az anyámat.
2016. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%
Én elbeszélgetnék a gyerekemmel az indulatkezelés fogalmáról, mert nem teljesen normális, hogy megüt akárkit akármiért. De büntetést nem adnék, az nagyon jófejség, hogy megvédett téged. A másik lány anyjával viszont a gyereknevelés fogalmáról beszélgetnék, mert mit hallhat otthon egy gyerek, ha ilyeneket mond másoknak?
2016. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi agresszív h.lye p.csát, mint amennyi ezen az oldalon van...
2016. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Te hány éves vqgy,hogy egy kislányt le hulye pi.csazol???
2016. szept. 25. 02:14
 30/32 anonim ***** válasza:
69%
Én 8. ban törtem be egy srác orrát, amikor lek.zta anyám, aki épp ügyeletes tanár volt a folyosón aznap és rá mert szólni.
2016. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!