Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom. Szeretni a...

Miért nem tudom. Szeretni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Semmi okom nincs rá, csak egyszerûen nem megy.

2016. szept. 16. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
A közeli családtagjaiddal a legerősebb a karmikus kapcsolat. Tanulnotok kell egymástól valszeg.
2016. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lilith1994 ***** válasza:
100%
valami regi dolog is lehet a hatterben ami eloidezte benned ezt szerintem. Valami serelem. Ha valaki sokszor megbant valamivel akkor szerintem eloszor hatagszik az ember majd duhbe ezutan utalatba majd kozonnye alakul at. (mondjuk ez sajat tapasztalat)
2016. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Karmikus kapcsolat?

Hogyhogy tanulni? Mit tanulhatnék én tõlük? Ami kell az úgyis elmondják (és azt is ami nem...), tõlem meg szerintem nincs mit tanulniuk elvégre õk a felnõttek és.én a gyerek...

2016. szept. 16. 23:58
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 lehetséges...

Sok ilyen 'sértés/sérelem' jut eszembe, de nem emlékszem arra hogy tudatosan kezdtem volna elhidegülni tõlük.

2016. szept. 17. 00:00
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Majd nagyobb korodban fogod szeretni őket. én is így gondolkoztam 18 éves korom körül.
2016. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
"Miért nem tudom. Szeretni a szüleimet?Semmi okom nincs rá..." Te nem tudod, de mi mondjuk meg neked a tutit? Inkább nem. Ilyen jelzökkel nem illetem embertársamat!
2016. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én viszonyom is jó szüleimmel, nem panaszkodhatok rájuk, mégsem szeretem őket. Azt hiszem ennek az az oka, hogy kamaszkorban eltávolodtam tőlük.
2016. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az elhidegülés annak tudható be, hogy keveset van együtt a család, a gyerekek jellemzően a szobájukban, a számítógép előtt élik az életüket, épp csak táplálkozni mennek ki. Így nem alakul ki olyan szoros kapcsolat, mint régen, amikor több órát voltak együtt mindennap.
2016. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom tizenéves tini vagy, majd ha felnősz szeretni fogod őket:)
2016. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!