Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet kicsit fura kerdes, de...

Lehet kicsit fura kerdes, de az a normalis, ha egy lany miutan elvesztette a szuzesseget elmondja az anyukajanak?

Figyelt kérdés
Soha nem beszeltem a tobbiekkel arrol, hogy ok elmondtak-e, csak most hozodott fel a tema, amire en megmondtam, hogy en nem szamoltam be. Ok, 23 vagyok, olyan baratom, hogy hazahozzam bemutatni meg nem volt, vagy akirol tudtak, de bulik alkalmaval volt ra pelda. Errol be kellett volna anno tizenevesen szamoljak?
2016. aug. 29. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a viszonyuk. Nekem eszembe nem jutna, mert sosem álltunk közel egymáshoz.
2016. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kellett külön elmondanom, nem hülye, rájött magától is. Ő engedett el, amikor először ott aludtam a barátomnál, akit természetesen már jól ismertek, azt is tudták, hogy a szülei egész hétvégén nincsenek otthon.:-)
2016. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el. aztán valahogy rájött, vagy megtudta valahonnan, és bejött az iskolába, kirángatott az osztályból, és leüvöltötte a fejemet. Pedig már sejthette volna, hogy esélyes a dolog, hiszen fél éve együtt voltunk az akkori pasimmal. Na, onnantól kezdve az egész iskola, megye, és ország tudta, amilyen hangerővel üvöltött. Kollégista voltam, képes volt ezért 60 km-t utazni, miközben amúgy kb azt sem tudta, hogy hova járok suliba.
2016. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Èn csak néhány hónappal később mertem elmondani. Az3rt akartam elmondani,mert olyan a viszonyok. Sok mindent meg. tudok vele beszélni ès tanácsot kèrhetek tőle bármikor.

Így segített abban,hogy nőgyógyászhoz járják évente,pl rákszűrès miatt vagy ha valami bajom volt. 16èvesen számomra nagy segítség volak anya tanácsai.

Örülök,hogy ilyen a viszonyunk egymással.

2016. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tök normális,ki a franccal osztaná meg? Még gyerek persze hogy az anyjától kér tanácsot is.
2017. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!