Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet kicsit fura kerdes, de...

Lehet kicsit fura kerdes, de az a normalis, ha egy lany miutan elvesztette a szuzesseget elmondja az anyukajanak?

Figyelt kérdés
Soha nem beszeltem a tobbiekkel arrol, hogy ok elmondtak-e, csak most hozodott fel a tema, amire en megmondtam, hogy en nem szamoltam be. Ok, 23 vagyok, olyan baratom, hogy hazahozzam bemutatni meg nem volt, vagy akirol tudtak, de bulik alkalmaval volt ra pelda. Errol be kellett volna anno tizenevesen szamoljak?
2016. aug. 29. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy "be kell számolni róla". Én elmondtam az anyukámnak, sőt, apukámnak is, mert nekünk ilyen a kapcsolatunk. Elég sok mindent megbeszélünk, tudok hozzájuk fordulni a problémáimmal. Amikor először lefeküdtem az akkori barátommal, utána azért mondtam el, hogy tudjanak róla, így ha később esetleg valamilyen baleset fordult volna elő, vagy kérdésem, problémám lett volna, tudtam volna bizalommal fordulni hozzájuk, anélkül, hogy először kiakadtak volna, hogy mi van, már rég szexelek...
2016. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
71%
Nem. Ez a Te magánéleted!
2016. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyénfüggö, van aki elmondja, van aki nem. Én pl. nem mondtam, de ettől még tök jó a kapcsolatunk anyámmal, a szexről úgy gondolkodtam tiniként, hogy az a magánügyem.
2016. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező beszámolni róla.
2016. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Normális. El is mondhatod, meg nem is, neked mi a kényelmesebb. Egyik sem lenézendő.
2016. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Való igaz, hogy személyfüggő, ki mennyire kényes a személyiségének erre a szegmensére. Mindenesetre megkockáztatom, hogy érzésem szerint az ilyen emberek ne kellőképpen magabiztosak és más vonatkozásban is szeretik "kiteregetni" saját dolgaikat és arra nem gondolnak, hogy ezzel másokat esetleg terhelnek.
2016. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Normális.

De az is normális, ha valaki nem mondja el.

Nyilván attól függ, hogy milyen viszonyban vannak és szokta-e beszélgetni ilyenekről.

Nekem természetes volt, hogy elmondom. Nem cseszett le, nem akadt ki. Megkérdezte, hogy minden rendben volt-e és védekeztünk-e.

Persze, ha tudom, hogy kiakadna ilyenen, akkor eszembe sem jutott volna elmondani.

2016. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

6: Mi ebben a kiteregetés? Nem hirdetni kell :)

Szerintem inkább az anyukájától kérjen valaki tanácsot, mint egy barátnőtől, aki nem is olyan tapasztalt és ki is beszélhet.

2016. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani. De nem hiszem, hogy örülne, ha megtudná, hogy a lányának nincs barátja, de a bulikon lefekszik azzal, aki éppen kéznél van.
2016. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem a szülő dolga de ha a lány ettől boldogabb lesz akkor elmondhatja.
2016. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!