Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha elszököm otthonról?

Figyelt kérdés
Szüleim folyton csak parancsolgatnak, és ugráltatnak mintha a kutyájuk lennék, egy perc nyugodalmat nem hagynak. Egyből amint hazajövök suliból megkérdezik milyen napom volt, mintha tényleg érdekelné őket -.-" aztán még a magán életembe is bele szólnak, hogy kivel járhatok, és kikkel nem, és úgy érzem, hogy elég volt már ebből. Összespóroltam 30.000 forintot, de nem tudom innen hogyan tovább, barátaimhoz nem mehetek mert ott megtalálnak... Szívesen odaadom a oénzem felét, ha valaki befogad egy hétre, csak mehetnék már el innen...
2016. ápr. 29. 16:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
96%
Abból a pénzből nem jutsz messzire,tanulj,elvileg most állsz gimi előtt keres egy olyan gimit ami más városban van és akkor kolis leszel. Aztán nyugodtabb leszel te is.
2016. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
95%
Ez utolsó jó ötlet. Feltéve, ha a szülei engedik. Kedves kérdező, ezt fogadd meg.
2016. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Na végre egy jó ötlet, és nem csak azzal jöttél, hogy itt hisztizek, amikor nem is. Köszönöm neked, akkor még maradok egy darabig
2016. ápr. 29. 20:22
 34/50 anonim ***** válasza:
37%

28-as pont azt mondtam hogy itt mennyire mindenki bunkón és unempatikusan válaszolt mikor neki problémája van. Lehet azon vitatkozni mennyire valós vagy sem, de neki az tehát az probléma.

27-es voltam

2016. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
80%
De hamar hétvége lett! Már most unatkozol?
2016. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
36%
irigylem a problémáját...majd rájön ha a szülei valami hasonló hisztijéért kicsapják a való életbe,ami nagyon is ráférne hogy megbecsülje a mostani helyzetét.
2016. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
67%

Azért megnézném a komoly problémáid, ha az "elszököm, meg akarok halni" tervedet egy random gyakoris, a koleszos ötletével egyből szétzúzta. :D

Amúgy tök mindegy mit mondasz a rendőröknek, ha otthon jelentik, hogy eltűntél, akkor hazavisznek.

És tényleg az a bajod, hogy megkérdezik, hogy mi van veled, illetve nem engedik, hogy 13(!!!) évesen bármilyen gyökérrel járj? Inkább tanulj, azzal többre mész.

2016. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim válasza:
# 30 ne parasztozz, inkabb bunkozz!! Tudod van az a mondás " ha a paraszt nem sza*ok az úr sem eszik"
2016. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
7%

Képzeld a 14 éves fiamtol én is megkérdezem hogy milyen napja volt mert engem spec tényleg érdekel .és a szülök jogosan várják el hogy egy kicsit segits nekik mondjuk rakd rendbe szobádat vagy tanulj mert 8 .osztályos vagy akkor számit hogy milyen lesz bizid mert felnőtkorodban akkor lesz mennő kabátod ha megdolgozol érte .

Nyafizást be lehet fejezni ,mert pénz és menő kabát gondolom szűleid fizetéséből van ,telefonod számládat szüleid fizetik ugye ? Pénzt amiről beszélsz szüleid adták neked zsebpénzként .tehát tul nagy gondod nem lehet ,nem éhezel fázol,normális menő ruháid vanak ,telefonod van .

2016. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
73%

Már ne is haragudj. 14 éves vagy.... Magánélet? :D Na ne viccelj kicsi lány.

A szüleid törődnek veled. Örülj neki. Ha meg semmibe vennének, akkor meg az lenne a baj. Később be fogod látni, hogy mennyire fölösleges volt ez a hiszti, amit itt levágtál, mert bizony ez az.

Mindened megvan, csak tanulnod kéne.

Annak idején tőlem is megkérdezték, hogy mi van a suliban, és igen, voltak olyan emberek, akiktől tiltva voltam, mert rossz hatással voltak rám.

Sőt, a lassan 10 éves fiamat is megkérdezem, milyen napja volt a suliban, és el lett tiltva egy balhés osztálytársától is. Reggel beágyaz, este meg össze kell pakolnia. Meg persze tanulnia. Ennyi dolga van.

Az a 30.000 meg semmire nem elég, és hamar el fognak onnan rángatni, ahol te meghúztad magad. 18 éves korodig a szüleid felelősek érted.

2016. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!