Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha elszököm otthonról?

Figyelt kérdés
Szüleim folyton csak parancsolgatnak, és ugráltatnak mintha a kutyájuk lennék, egy perc nyugodalmat nem hagynak. Egyből amint hazajövök suliból megkérdezik milyen napom volt, mintha tényleg érdekelné őket -.-" aztán még a magán életembe is bele szólnak, hogy kivel járhatok, és kikkel nem, és úgy érzem, hogy elég volt már ebből. Összespóroltam 30.000 forintot, de nem tudom innen hogyan tovább, barátaimhoz nem mehetek mert ott megtalálnak... Szívesen odaadom a oénzem felét, ha valaki befogad egy hétre, csak mehetnék már el innen...
2016. ápr. 29. 16:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
98%
Bárhol jobb? kérj intézeti elhelyezést. egy csoda majd meglátod.
2016. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
68%
aha.. és miután a szülők bejelentették az eltűnésed szerinted a rendőrök el is hiszik hogy a mamádat látogatod meg? Menj intézetbe inkább, ott majd rájössz eddig milyen jó sorod volt. nagyon gyerek vagy te még, látszik.
2016. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem úgy működik,hogy kérhet intézeti elhelyezést. Ha ez így működne,akkor a gyámhivatal másból sem állna ki csak hogy a hisztis tini kislányok aktuális hormontultengése miatt,nevelőszülőt stb-t nézzen. Ez úgy működik,bejelenti a szülőt. A szülőket a gyámhivatal kivizsgálja,és ha megfelelő körülmények között él,és megfelelő anyagi háttér is rendelkezésre áll,valamint tiszta ápolt helyen,ruhában,és iskolába járatják a gyermeket,akkor a gyermek fujhat a szülő seggébe porcukrot. Mindennek van hivatalos útja. És egy tini pici lányka hisztijét a gyámügy kineveti. Esetleg hivatalból elküldi pszichológushoz
2016. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
79%
akkor nincs esélyük a szülőknek megszabadulni tőle? Minden ilyen hisztis picsuszka kérdésénél egyre jobban érik bennem az elhatározás, hogy nem szülök gyereket.
2016. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Érdekes, ketten is írtak nekem privátot, hogy szívesen mehetek hozzájuk...
2016. ápr. 29. 17:36
 16/50 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem azért mert esetleg meg akarnak erőszakolni vagy elrabolni... :'D kérlek
2016. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
97%

És azt is írták, hogy MIT KELL TENNED a szállásért? Mert nem hiszem, hogy feltétlen tetszik, ha megeröszakol az illetöl naponta párszor fizetség fejében, vagy az összes havernak is rendelkezésére kell, hogy állj,amikor csak akarják!

Ennyire hülye vagy naív nem lehetsz!

2016. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
85%

De mi a KONKRÉT bajod? Lelkileg/fizikailag bántalmaznak? Vagy mi?! Mert hogy megkérdezik milyen volt a napod... hát nem éppen meríti ki a "lelkileg bántalmazás" fogalmát. El nem tudom képzelni, hogy nem tudod két mondatban elmesélni, mit csináltál 7 órán keresztül.


30.000 ft? Jót röhögtem. Ha 15.000 ft-ot leadsz valakinek, a maradék 15 000 ft-od 1 heti ételed lesz, szóval a szökésed egy egy hetes kiruccanás lesz. Marhára megéri.


Az "a híd alatt is jobb lenne" baromira nem király szöveg, felfogtad, hogy 0 fokban kéne kint lenned, fertőzéseknek és rablásoknak kitéve + bármikor megerőszakolhatnak + elrabolhatnak? Cserélj helyet 1 napra 1 hajléktalannal -.-"""""


Felhúztál kislány.

2016. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Ha megölnek csak nyerhetek. Egyébként is megakarok halni, csak sosem volt hozzá bátorságom...
2016. ápr. 29. 17:46
 20/50 anonim ***** válasza:
89%
Ép eszű ember nem akar ilyen körülmények miatt meghalni. És szerintem neked nem a családoddal van a bajod inkább csak nincs minden rendben a buksidban. Ilyen koromban én is azt hittem hogy folyton ugráltatnak pedig csak kutyát etetnem és takaritanom kellett kicsit. Mondjuk én nem akartam elszökni meg amugy nem volt ezzel túl nagy bajom. Esetleg egy pszichológust látogass meg.
2016. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!