Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha elszököm otthonról?

Figyelt kérdés
Szüleim folyton csak parancsolgatnak, és ugráltatnak mintha a kutyájuk lennék, egy perc nyugodalmat nem hagynak. Egyből amint hazajövök suliból megkérdezik milyen napom volt, mintha tényleg érdekelné őket -.-" aztán még a magán életembe is bele szólnak, hogy kivel járhatok, és kikkel nem, és úgy érzem, hogy elég volt már ebből. Összespóroltam 30.000 forintot, de nem tudom innen hogyan tovább, barátaimhoz nem mehetek mert ott megtalálnak... Szívesen odaadom a oénzem felét, ha valaki befogad egy hétre, csak mehetnék már el innen...
2016. ápr. 29. 16:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
31%

Kislány, ne hisztizz.

Elhiszem, hogy tini vagy, ciki, hogy a szüleid nyúznak, de mondok jobbat, teljesen szerettem anyámat, úgy gondoltam, hogy nála nincs jobb, kikerültem a való életbe, és teljesen más volt a világ. Észre sem vettem, hogy lelkileg terrorizált.

Te pedig maradj otthon, amíg nem ütnek-vernek, addig szavad sem lehet.

Amúgy nem tudom mi bajod az általános hova mész/mikor jössz/mit csinálsz? Típusú kérdésekkel..

2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
64%
Túlságosan el vagy kényeztetve. Ez a te bajod.
2016. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
60%

Oké, szerintem egy pszihiáterre lenne szükséged.


Btw, ahogy ők megölnének, az egy felettébb fájdalmas és egy fekettébb hosszú folyamat lenne, nem olyan 'elegáns", mint golyó által, vagy gyógyszer-túladagolásban meghalni.

2016. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
61%
És a telefonodat hol fogod majd feltölteni te kis szegény lélek? Nem fogsz tudni sziveckéket küldeni a cukcsi bajátaidnak. Most mi lesz veled? Két nap után rohanni fogsz haza anyucihoz.
2016. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
65%

És a jó kis Helly Hansen kabátodat te vetted? Vagy édesapád a fizetéséből?

Na ugye.

2016. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:
44%
Üdv! Én is hamarosan 14 leszek. Teljesen átérzem a helyzetedet! Kb. egy fél éve ugyan így éreztem! Tökre kiborultam, volt hogy egész éjszakákat átsírtam és minden bajom volt. Meg akartam halni, csak nem volt hozzá merszem. Tettem egy vágást khm.. vagyis karcolást a csuklómon.Jól esett! Az iskolában is utált mindenki azt éreztem. Meglátták a vágást khm.. karcolást és kiröhögtek! Mindenki utált úgy éreztem, és azt gondoltam hogy ugráltatnak és rosszat akartak nekem. Aztán kaptam rossz jegyeket, majdnem kiugrottam a 4.ről is! Próbáltam egyedül lenni, és elgondolkoztam azon hogy mit teszek és miért. Rájöttem hogy csak egy hisztis tini vagyok és igazából semmi bajom sincsen, csak gyenge vagyok és dúlnak a hormonok. Felálltam és elkezdtem naplót írni a jó dolgokról, azóta is írom! Sokkal jobban vagyok, sőt! Teljesen jól! Tanulok és nézem az élet jó oldalát. Te is tedd ezt és rendbe jössz testileg-lelkileg egyaránt! (ez elég sablonnak hallatszik xd) Képzeld el én is el akartam szökni és eltettem 200Ft-ot aztán kiröhögtem magamat :D Kitartást!!! :)
2016. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
62%
Ez igazán jellemző az emberekre hogy mennyire nincs bennük egy cseppnyi empátia sem. Mégha hisztis is akkor is gondolom nektek hasonló soha az életetekben nem fordult meg a fejetekben vagy ami a tiniknek szokott mi? Mennyire álszent itt mindenki! Ezért van ennyi elcseszett gyerek mert így állnak hozzá! Tini hiszti, gyerek hiszti stb hiszti de hogy bármit is komolyan vegyenek az nuku, mert az nem a TI problémátok! Mindenkinek a sajátja a legnagyobb és igen, le lehet nézni a gyerekek és tinik problémáit mert ti már túl vagytok rajta és már elfelejtettétek TI milyenek voltatok akkor csak épp ezzel abszolút jellemzitek ezt az egész hányinger világot amiben élünk. Így csoda hogy egy csomó gyerek és tini elmenne otthonról és megszökne? Gondolkodjatok már egy kicsit! Szerető, gondoskodó stb szülők mellöl mégis ki akarna elszökni? Persze nem egyoldalú a dolog nah de ezt a hozzáállást!! Elképesztő!
2016. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó.Mégis mire alapozod ezt? Hol olvastad hogy hogyan bánnak vele a szülei? Én valahogy nem látom hogy leírta volna.Majd ha kiderül hogy mondjuk csak a saját szobáját kellett takarítania és ezért hisztizik lehet hogy te is elgondolkodsz...
2016. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
56%

Hihetetlen mennyi felelőtlen, bunkó felnőtt ir ide. :(

Amikor egy gyerek segítséget kér! És még 14 sincs! Azzal remélem mindenki tisztában van, hogy büntetőjogi felelőssége van, ha baromságot tanácsol, és a gyerek megteszi!

Kérdező, vannak kamasz telefonos segélyvonalak. Keress rá a neten, és hívd fel az egyiket, es ott mondd el azt, amit ide leirtál. Biztos lehetsz benne hogy segíteni fognak, és nem az lesz a válasz, hogy ne hisztizz, mint ahogy ezt az egyik paraszt irta.

2016. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy a sok! paraszt irta
2016. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!