Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha elszököm otthonról?

Figyelt kérdés
Szüleim folyton csak parancsolgatnak, és ugráltatnak mintha a kutyájuk lennék, egy perc nyugodalmat nem hagynak. Egyből amint hazajövök suliból megkérdezik milyen napom volt, mintha tényleg érdekelné őket -.-" aztán még a magán életembe is bele szólnak, hogy kivel járhatok, és kikkel nem, és úgy érzem, hogy elég volt már ebből. Összespóroltam 30.000 forintot, de nem tudom innen hogyan tovább, barátaimhoz nem mehetek mert ott megtalálnak... Szívesen odaadom a oénzem felét, ha valaki befogad egy hétre, csak mehetnék már el innen...
2016. ápr. 29. 16:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
és szerinted van olyan ember aki 15 ezerért kockáztatja a börtönt? Ilyen marhát nem fogsz találni. De úgy érzem ez csak a szokásos kamaszhiszti, mert nem engednek minden hétvégén bulizni és tanulnod kell igazam van?
2016. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%
A mai világban 30.000 Ft semmire nem elég, az hogy ha 1 hétre lelépnél nem oldana meg semmit. Vagy elmész tényleg vagy 1 hétre nem érdemes. De ha nincs munkád és pénzed maximum a híd alá mehetnél. Nem tudom hány éves vagy, de ha továbbtanulsz mehetnél kollégiumba aztán ott nem lesznek szülők. Aztán majd lesz munkád és el tudsz költözni otthonról.
2016. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, milyen durva szülők vannak már manapság, hogy megkérdezik a gyereküktől, milyen napja volt :O Szólj a gyámügynek.
2016. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Még a híd alatt is jobb mint itt.
2016. ápr. 29. 17:07
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Gyermekem,inkább szállj magadba. Ülj le ,és gondolkodj el,mekkora baromságokat írsz. Hisztit vetkőzd le. Tudjuk,kamasz vagy ,és tombolnak a hormonok. De ne próbáld meg megváltani a világot,és ne aljasitsd a szülőt,pláne azért mert megkérdezik milyen napod volt,és nem engedik hogy elkallódj,rossz társaságba keveredj. Jajj ezek a szülők,nem is értem. :) Ja és 30 ezer ft? Hány éves vagy. Már 10 évesen tudnod kellene,hogy az szarra sem elég
2016. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Nem soká 14 leszek, és szerintem egy buszjegyre valahova elég lesz ... Csak el innen
2016. ápr. 29. 17:15
 7/50 anonim ***** válasza:
98%
aha...oké, de indulj most hogy ki tudd élvezni a hideg éjszakai levegő nyújtotta gyönyöröket míg haza nem cibálnak a rendőrök. Most komolyan az a bajod hogy nem mászkálhatsz el kedved szerint? Bárhol jobb? akkor mond meg a szüleidnek hogy intézetbe akarsz menni, hisz bárhol jobb nem igaz?
2016. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
A hideg nem zavar, van egy jó helly hansen kabátom, a rendőröknek oedig azt mondom majd, hogy a nagyimat látogatom meg
2016. ápr. 29. 17:23
 9/50 anonim ***** válasza:
94%
30ezer semmire nem elég
2016. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
98%
Inkább folytasd a gyűjtögetést és 18 évesen menj albérletbe.
2016. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!