Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem kepesek a szuleim...

Miert nem kepesek a szuleim par ora hosszara felretenni a sertettseget?

Figyelt kérdés
Mindket szulomet szeretem, mindkettejukkel joban vagyok, viszont elvaltak sajnos. Iden fogok ballagni, 14 eves vagyok. 3 szamomra fontos esemeny lesz a kozeljovoben: a ballagas, a nyelvvizsgaatadasom, a junior tornaszbajnoksag dontoje. Nekem ezek igenis nagyon fontosak, sok munkam van benne es nagyon fontos lenne, jol esne ha mindket szulom ott lenne, reszt venne rajtuk, fuggetlenul attol, hogy ok elvaltak. Apa belement, de anya kezdett ra a szokasosra: "nem akarom latni apadat stb. es hosszasan sorolta 10 evvel ez elotti serelmeit." Mar megy az egyezkedes. Mondtam, hogy ha ennyire nem kepesek, ne jojjon el egyikojuk se. Erre volt szajhuzogatas, de mondta, hogy nem foglalok helyet nekik, ha nem beszelik meg. A legkozelebbi a nyelvvizsga atadas. Mar tudom az eredmenyet, meglett a kivant szint, raadasul %-ban az egyik legjobb lett az egesz efolyamban. Soha nem eroltettem kozos programokat, se szulinap, se karacsony, semmi, de ez most igazan fontos mert mindkettejuket szeretem, es meg szeretnem osztani veluk az eredmenyemet, es ugy gondolom mindket szulomnek ott a helye. De olyanok mintha gyerekekhez beszelnek.
2016. ápr. 8. 13:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Értem. Azért nem értettem, mert nekem két nyelvvizsgám van, és annyi volt mindkettő átadása, hogy bementem a nyelvsuliba ahol aláírtam hogy átvettem, és hazahoztam egyedül.
2016. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondanám, hogy a legnehezebb, de nem is olyan semmiség.
2016. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

Én is ezen a nyelvvizsga-átadáson vihogok, meg a hatalmas öntudaton.:-)

Amúgy ha gimis vagy, és 14 éves, egész pontosan honnan is ballagsz? :D

2016. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
nem gimis, gondolom általánosból "ballag".
2016. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, tényleg, megzavart a 12-es.:-)
2016. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%
Igazán nem értem miért kell moderálni a teljesen normálisan megfogalmazott véleményemet. Kedves kérdező! Az önbizalom jó dolog, de nagy meglepetések fognak érni ha akár egy közép-, vagy felsőfokú normál nyelvvizsgára tévedsz, egyáltalán nem könnyű, főleg a rigó utcában nem, sokkal nehezebb, mint az általános iskolai követelmény, ami tudomásom szerint b1 szintnek felel meg.
2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
En nem magyar suliba jarok. Ezek szerint itt mas a szokas, de szerintem teljesen irrelevans.
2016. ápr. 8. 16:42
 18/30 A kérdező kommentje:
En az Österreich Institutban vizsgaztam, ahol a megerkezett ertesito szerint 96%-os komplex nyelvvizsgat tettem. 80%-tol felsofoku, tehat megvan a felsofok. Nem is ertem mit irsz.
2016. ápr. 8. 16:45
 19/30 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán nem irreleváns, mert másokat sértesz meg a kommenteddel, úgy hogy nem is vagy a szükséges információk birtokában.

Ráadásul a kérdésedre adandó választ is befolyásolja, mert az rendben van, hogy neked ez nagyon fontos és alapesetben ezt a szüleid is figyelembe vehetnék, de ha nem egy nagy horderejű eseményről van szó, akkor az is érthető ha nem akarnak együtt mutatkozni.

2016. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon jó, akkor pontosan olyan felsőfokú vizsgát tettél mint bárki, bármelyik akkreditált nyelvvizsga helyen. Annyival volt könnyebb dolgod, hogy a saját tanáraid készítettek fel és ők vizsgáztattak le, ettől még ez egy nagy eredmény, ez kétségtelen, meg lehet ünnepelni.
2016. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!