Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyukámtól ez a...

Normális anyukámtól ez a kiakadás a párom felé 1,5 év együttjárás után?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt a páromnak a születésnapja. Lassan 1,5 éve együtt vagyunk. Ha minden jól megy jövőhónapban költöznénk össze. A párom lakásába, de még egy kicsi felújításra szükség van. Mivel jelenleg nagy spórolásban vagyunk. Megkértem anyukámat, hogy segítsen nekem tortát sütni a páromnak, mert hétvégén mikor átjön hozzánk felszeretném köszönteni. Bele is ment, hogy segít mert kedveli a páromat. Elmentünk vásárolni, mindent meg is vettem. Szombat reggel el is kezdtük a tortasütést. Minden rendben ment. Meg is csináltuk. Ebédre jött a párom, nagyon jó hangulatban telt az idő, mikor kimentem a tortáért, rá tettem a gyertyát, és bevittem az étkezőbe hogy oda adom a páromnak. Át is adtam a páromnak, amikor anyukám oda szólt, hogy miért öregítem ezt a fiút a 29-es születésnapi gyertyákkal. Én meg csak néztem, hogy most mi van… Hát ha 29 éves akkor csak nem rakok rá 10-es gyertyát. Mondtam is anyának. hát ha 29 éves akkor a 29-es gyertyát kell rátenni. Anya elkezdett veszekedni velem, hogy én nem tudom a párom életkorát mert hogy most 25 éves. Végül már a párom is mondta, hogy nem 25 éves hanem 29.. de ez nem is számít. Anya elkezdett kiabál a párommal, hogy mi az hogy nem számít. Hogy egy 29 éves férfi mit akar tőlem. (Én 22éves leszek jövőhónapban) . Azt is mondta, hogy ha hamarabb tudta volna hogy ilyen „idős” akkor nem engedte volna ezt az egész kapcsolatot. Annyira veszekedett velünk, hogy végül a párom ott hagyott mindent és haza ment. Velem még tovább veszekedett, hogy azonnal meg kell szakítanom a kapcsolatot vele, illetve nem engedi, hogy hozzá költözzek. Mondtam, hogy erről szó sem lehet mert szeretjük egymást, illetve az a 8 év korkülönbség nem is sok. Azt is mondta, ha tényleg oda költözöm, akkor nem támogat anyagilag a tanulmányaimban. Nagyon kiakadtam, végül átmentem a páromhoz, szombat óta nem is voltam otthon. Nem értem, hogy 1,5 évig megfelelt neki a párom, rengeteg közös programunk volt együtt, kedvelte a páromat. Örült, hogy végre találtam valakit akivel boldog lehetek most pedig ellenzi ezt az egészet.
2016. márc. 7. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
dehogy normális.
2016. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 curáku ***** válasza:
93%
Elgurult anyád gyógyszere.. Lehet most tudatosult benne, hogy elköltözik a kicsi lány és ez sok volt neki. Amúgy nem normális, majd lehiggad.
2016. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 curáku ***** válasza:
81%
*lánya
2016. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha eddig kamuztál a párod koráról, akkor teljesen normális.
2016. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem kamuztam a korát illetően. Úgy gondolom, hogy felesleges lett volna kammuznom. Hiszen 8 év az nem olyan nagy az a korkülömbség.
2016. márc. 7. 19:45
 6/25 curáku ***** válasza:
92%
Utolsó, nem, akkor sem normális.
2016. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, abszolút nem normális, ne szépítsük, anyukádnak a világon semmi köze a párod életkorához. (amikor összeköltöztünk a párommal, 18/34 voltunk)
2016. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát, elég gáz, h anyukád nem is tudta, hány éves, így utólag már hülyén veszi ki magát a kiborulás... szerintem majd lehiggad, megbékél. Apukáddal beszéltél erről? Ő nem tudja lenyugtatni? (Egyébként ne legyenek illúzióid, 8 év igenis nagy korkülönbség, bár ebben a helyzetben kissé nevetségesnek tartom a tiltást, én már nem tenném.)
2016. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Honnan szedte édesanyád, hogy 25 éves?
2016. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk ez nekem nagyon fura. Amikor közölted, hogy "anyu, apu, van barátom, jövőhét vasárnap áthozom bemutatni", meg sem kérdezték, hogy hány éves? Ezt nem igazán tudom elhinni... ilyenkor kb. ez az első kérdés a "mit tanul/mit dolgozik"-kal együtt. Szóval vagy kamuztál a koráról, vagy... nem tudom, más tippem nincs is, bocsi. xD
2016. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!