Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy focizok és most kaptam egy felnőtt csapathoz egy meghívást edzésre mint Kiderült..

Én ezt most tudtam meg suli után,anyám lerendezte ,hogy majd én megyek is az edzésre ma 17:30-kor.

Anyám tudta,hogy nekem holnapra készülnöm kell dolgozatra meg felelésre ,mert beteg voltam és most kell pótolnom.

Elmondtam anyámnak ,hogy nem fogok elmenni sokat kell tanulnom,de Ő azt mondja ,hogy nem kell azt sokat tanulni Úgyis megtudom tanulni.

Teljesen kiakadtam ,azt mondta ,hogy akkor most meg lemondja ,de az meg akkora bunkóság a csapattal szemben... :/



2015. nov. 17. 14:14
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
13/l
2015. nov. 17. 14:16
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
egyszerű, anyukáddal közlöd, legközelebb legyen szíves a veled kapcsolatos dolgokról tájékoztatni és akkor nem lesz szégyenkezés és kínos pillanat
2015. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%

Szerencsétlen anyádat sajnálom, hogy ilyen határozatlan idegbeteg gyereke van.

Anyukád úgy gondolta, hogy neked ez mekkora lehetőség, menj csak el az edzésre, majd utána tanulsz, más is ezt csinálja. Erre te behisztizel, hogy tanulnod kell, azt mondja, hogy akkor mégse menj, akkor meg ezen kattogsz.

Jó dolgodban már azt sem tudod, mit csináljál.

Nem vagy jogosan dühös! Most is inkább itt írogatsz, ahelyett, hogy tanulnál. Mit érdekel mások véleménye? Szakadj le a netről és állj neki tanulni, akkor talán előrébb vagy.

2015. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki ,azt mondta ,hogy nem tudott elérni mert suliban voltam...Nem értem ,hogy akkor miért nem várt :/
2015. nov. 17. 14:20
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Jogosan. Ha bunkóság, akkor az ő bunkósága, máskor gondolkodjon előbb, mielőtt más ember helyett ígérget. TE nem ígértél semmit, nincs felelősséged, neki van. S ne ő találja ki magától, hogy mennyit kell tanulnod. Én elég intelligens vagyok, sosem tanultam napi szinten annak idején, de a dolgozatokra igenis készültem előző nap, nem lett volna poénos fáradtan hazaesni este s akkor nekiülni.


Remélem, tanul az esetből, én már csak tanító célzatból is elvárnám, hogy mondja le s szálljon magába...

2015. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
44%

Nehéz megmondani, nem hiszem, hogy 13 évesen annyit kell még pótolni, volt, hogy hajnali négyig maradtam fenn tanulni, kávéval és porcukorral simán túl lehet élni a napot. Én anyukád helyében biztos, hogy megkérdeztelek volna, de még így se nagy gond, hogy menned kell. Ciki lenne lemondani szerintem.

15/L

2015. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Kedves hármas :-)!

Szívesen tanulnék ,ha otthon lennél de mivel vidékről kell bejárnom ,ezért nem tudok ,itt állok a rohadt buszmegállóban :)

Egyébként meg nem vagyok idegbeteg ;)

És képzeld örültem,hogy meghívták,de miután eszembe jutott ,hogy nekem holnap szinte mindenből írnom kell meg felelnem kicsit kiakadtam :)

Te vagy itt egyedül idegbeteg! :D

2015. nov. 17. 14:23
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
#3: Más nem úgy tanul edzés után, hogy hirtelen a semmiből jelenik meg az edzés, mert a kedves mama kombinált. Ha az ember tudja, hogy van edzés, s majd utána tanul, s ezt amúgyis ő dönti el, az más. Ha az emberre a saját anyja sincs tekintettel s mögötte intézkedik az őt igencsak érintő dolgokban, az nem jó.
2015. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, kis gimibe járok itt sokat kell tanulni :/

1 hét betegséggel meg pláne :(

2015. nov. 17. 14:25
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
#6: Nem mindenki akar mások kombinálása miatt hajnalig tanulni, a kávé és a cukor pedig engem például szikrát sem élénkít. Viszont a dolgozatíráskor lekoppanna a fejem és aludnék... Nem vagyunk egyformák. A kérdezőnek nyilván nem tetszik, ha borul a napja s lehet, hogy sokat kell tanulnia, s pihennie is kell.
2015. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!