Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy focizok és most kaptam egy felnőtt csapathoz egy meghívást edzésre mint Kiderült..

Én ezt most tudtam meg suli után,anyám lerendezte ,hogy majd én megyek is az edzésre ma 17:30-kor.

Anyám tudta,hogy nekem holnapra készülnöm kell dolgozatra meg felelésre ,mert beteg voltam és most kell pótolnom.

Elmondtam anyámnak ,hogy nem fogok elmenni sokat kell tanulnom,de Ő azt mondja ,hogy nem kell azt sokat tanulni Úgyis megtudom tanulni.

Teljesen kiakadtam ,azt mondta ,hogy akkor most meg lemondja ,de az meg akkora bunkóság a csapattal szemben... :/



2015. nov. 17. 14:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek elmenjek edzésre vagy ne ? Nem lesz így ciki?
2015. nov. 17. 14:29
 12/29 anonim válasza:
54%
Mennyit kell tanulnod? 5 óránál többet? Ha nem, akkor menj.
2015. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Mire haza érek lesz 3 óra plusz ennem is kell átöltözni marad 2 órám 5 tantárgyra :/
2015. nov. 17. 14:33
 14/29 anonim ***** válasza:
37%

"Szívesen tanulnék ,ha otthon lennél de mivel vidékről kell bejárnom ,ezért nem tudok ,itt állok a rohadt buszmegállóban :)

Egyébként meg nem vagyok idegbeteg ;) "


Oszt a könyvet a buszmegállóban nem tudod elővenni? Menj edzésre, eszed úgysincs sok.

2015. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy inkább anyád lehetne dühös, hogy ilyen kölyke van, hogy mindent az utolsó percre hagy, amikor a buszon is tanulhatna inkább netezik, előző este akar felkészülni öt tárgyból, aztán még ő sír, mikor az anyja leszervez neki egy tök jó lehetőséget.
2015. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő válaszoló

,képzeld nem nem tudom elővenni mivel nincsenk nálam azok a könyvek ,füzeteket.

És nem én tehetek róla,hogy a tanárok most szóltak ,hogy hopp holnap felelned kéne ebből és ebből és még ebből is -.-

És képzeld több eszem van mint neked. -.-

2015. nov. 17. 14:48
 17/29 A kérdező kommentje:
És egyébként meg Örülök ennek a lehetőségnek,de tanulnom is kell :)
2015. nov. 17. 14:49
 18/29 anonim ***** válasza:
16%

Jogosan. Anyád elintézte, hogy te ne tanulhass. Ugye, vágod, hogy ez mire megy ki? Anyád most dolgozik szép szorgalmasan azon, hogy nehogy tanult, művelt ember legyen a lányából. :(


Egyszerű a döntés: gondold át, hogy neked mi a fontosabb: a jó jegyek, a továbbtanulás, az egyetem vagy főiskola és a jobb lét - vagy egy focicsapat és az anyád a nyakadon. Ezek után dönts. És anyádnak mondd meg, hogy legközelebb beszélje meg veled a dolgaidat ne helyetted döntsön!


Ha holnap feleléskor egyest kapsz, mert nem volt időd tanulni, mit fogsz mondani a tanárnak, mit a csapattársaidnak, mit anyádnak és mit magadnak a tükörben?


Gondold át és úgy dönts, hogy neked mi a fontosabb.

2015. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat nehogy félreértsétek nincs bajom az anyukámmal szeretm mindent megtesz értem.
2015. nov. 17. 16:40
 20/29 anonim ***** válasza:
És mire döntöttél?
2015. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!