Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés

Az van ,hogy focizok és most kaptam egy felnőtt csapathoz egy meghívást edzésre mint Kiderült..

Én ezt most tudtam meg suli után,anyám lerendezte ,hogy majd én megyek is az edzésre ma 17:30-kor.

Anyám tudta,hogy nekem holnapra készülnöm kell dolgozatra meg felelésre ,mert beteg voltam és most kell pótolnom.

Elmondtam anyámnak ,hogy nem fogok elmenni sokat kell tanulnom,de Ő azt mondja ,hogy nem kell azt sokat tanulni Úgyis megtudom tanulni.

Teljesen kiakadtam ,azt mondta ,hogy akkor most meg lemondja ,de az meg akkora bunkóság a csapattal szemben... :/



2015. nov. 17. 14:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
Ha most szólt, akkor volt vele órád és nálad van a könyv. Vagy... nem most szólt, de inkább a gyakorikérdéseket olvasgatod máskor is, tanulni meg utolsó percben szoktál és az ég a földdel összeér, ha az utolsó percben valami közbe jön. Hát, ezért kell a kötelességedet időben elvégezni, mert bármikor közbe jöhet bármi, ami móka lenne, vagy akár olyan is, ami ugyan nem az, de nem is tudod lemondani és senki nem fogja elfogadni kifogásnak, hogy hát igaz, hogy ráértem volna egy hete, de én tegnap akartam és hát közbejött valami, de akartam amúgy..
2015. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem elég szar a kérdésed, és nem ,nem jogosan vagy dühös. Elég sok gyerek mit meg nem adna, ha az anyukája nem csak a tanulást hanem azt is támogatná mait ő elvileg szeret csináálni, nem hiszem, hogy ennyi idősen ennyit kell tanulnod. Nagy lehetőség lenne ,de ha te ezt így veszed, hagyj abba mindent szerintem :)
2015. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen meghívást kapsz egy felnőtt csapathoz és te az iskolán aggódsz?Semmi probléma nem lesz 1-2 rossz jegyből,ez nem egy sima edzés hanem egy hatalmas lehetőség lenne.Sajnálom ha nem mentél el,mivel a dogákat ki lehet javítani.
2015. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Menj el az edzésre!13 éves lányom van nekem is. Mindig mondom neki, hogy egy hét hiányzásnál bizony célszerű naponta, vagy két naponta elkérni a leckét és ebbe bele tartozik az elmélet is. Így bizony nem éri az embert hirtelen az, hogy felelni kell, mert a többiek a betegség hetében feleltek, vagy dolgozatot írtak. És ez alól nem mentség az sem, hogy lázas vagyok, meg fáj a fejem, mert egy hét hiányzásban ott a hétvége is, amikor meg már ugye sokkal jobban vagyunk. Azért ezen gondolkodj el! Édesanyáddal kapcsolatban pedig örülj, hogy gondoskodó szülőd van!
2015. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Mondtam ,hogy nincs bajom az anyukámmal...

És úgy is tud szólni egy tanár ha nincs vele órám...

De sokat kell tanulnom,nagyon nehezen tudok tanulni ,sok idő kell nekem hozzá.

Nem mentem el csütörtökön megyek , le is lett fújva az edzés..

2015. nov. 17. 20:05
 26/29 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat! :-)
2015. nov. 17. 20:08
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
Szuper! Akkor megoldódott és tanulni is tudsz! Sok szerencsét a dolgozathoz!
2015. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mar ugyan nem aktualis de szerintem nem jogosan voltal duhos: anyukad segiteni akart, azt nezte h te mit latsz jonak es talan ha nem is a legjobban oldotta meg akk sem az o hibaja volt.

Szerintem ha elmehetsz egy felnott edzesre akk menj el, nem azert mert az edzes fontosabb hanem mert az ritkabb h elmehetsz egy ilyenre es azert nem akkora tragedia ha utana este le kell ulnod tanulni, akkor se ha sokaig tart. En mikor orszagosra edzettem akk magatol ertetodoen minden nap csak este tudtam leulni tanulni es igy is az osztaly egyik legjobbja voltam gimiben. Most is sportolok es pl tegnap este fel8ig volt edzes es elotte ott ultem a tornateremben es egy esszet irtam, utana meg otthon befejeztem a matekleckemet stb. Meg lehet oldani. Ha beteg vagy akk egy heti ami nagyjabol tantargyankent heti 2 orat jelent, vagyis ennyit kell megtanulnod. Tegyuk fel hnap 5 targybol felelsz es heti ket oranyi anyagot ha megvannak a jegyzetek akk kb 20 percbe telik megerteni es megtanulni. Most ott allsz a buszmegalloban, a tankonyveid nelkul es a netet arra hasznalod h kerdeseket irj ki ahelyett h googlen v youtubeon keresgelnel vmit a temaban amibol hnap felelsz... Azert sok sikert!

2015. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó van akinek 20 p , de mint mondtam nekem nem sajnos,rengeteget tanulok heti 3-4 edzés ezt a plusz edzést nem számítottam bele....
2015. nov. 18. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!