Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan vagyok nagyon dühös?

Jogosan vagyok nagyon dühös?

Figyelt kérdés

Párommal odaadtuk 2 hónapja párom unokatestvérének az eladó számítógépünket 40ezerért úgy hogy minden hónapba 10et ad.

Decemberbe is csak nagy nehezen 7et adott most januárba pedig 5ot!És ő van felháborodva,hogy nem tetszik,és egyáltalán nem ebbe állapodtunk meg.

Mindig kitalál valamit h mért nem adta!Mondtam neki ha februárba sem adja ide azt az összeget amit vele megbeszéltünk akkor elhozzuk a gépet és eladjuk másnak aztán visszakapja azt amit eddig adott!

Ha meg kell neki,akkor odaadjuk ha kifizette a maradékot!

Szerintem ez így lenne igazságos!

Egyébként piára mindig futja neki csak nekünk nem.


2015. jan. 10. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy dühös. Férjem a telefonját akarja eladni amire az egyik kollégája jelentkezett. Szintén 40 ezer lenne és most alkudozik, hogy mi lenne ha odaadná és ő fizetne havi 10-et 4 hónapig. Mi nem mentünk bele, a ti példátokból kiindulva.
2015. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jogosan sajnos.
2015. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jogosan vagy dühös. Én is dühös lennék a helyedben.
2015. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Részletre soha semmit nem adunk el. Alapszabály. (Legalábbis nem lepapírozás nélkül, de ugye egy 40 ezer forintos használt számítógépre senki sem szokott szerződést kötni.)
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De az még rosszabbul esik hogy nem idegennek adtuk,hanem családtaggal állapodtunk meg!Bizalmat szavaztunk neki,de már bánom.

Ha februárba sem adja ide,jogos h elveszem tole a gépet amég nem adja ide a pénzt?

Vagy eladom és utána vissza adni neki amit eddig adott?

2015. jan. 10. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném a gépet, az eddigi pénzt meg visszaadnám.
2015. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Rokonokkal főleg nem bizniszelünk, csak ha eleve lemondunk az adott pénzről/akármiről.
2015. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
családban sem szabad sajnos pénzzel kapcsolatban semmit tenni :(
2015. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy dühös!
2015. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék februárig sem. Elmennék hozzá az eddig kifizetett pénzzel, és elhoznám a számítógépet. Nem vagyok túl jótékony személy, legalábbis nem egy ilyen emberrel, mint a párod unokatestvére. Ha valaki eljátssza a bizalmam, akkor fel is út, le is út. Nem szeretem, ha baleknak néznek, mert nem vagyok az.
2015. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!