Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan vagyok nagyon dühös?

Jogosan vagyok nagyon dühös?

Figyelt kérdés

Párommal odaadtuk 2 hónapja párom unokatestvérének az eladó számítógépünket 40ezerért úgy hogy minden hónapba 10et ad.

Decemberbe is csak nagy nehezen 7et adott most januárba pedig 5ot!És ő van felháborodva,hogy nem tetszik,és egyáltalán nem ebbe állapodtunk meg.

Mindig kitalál valamit h mért nem adta!Mondtam neki ha februárba sem adja ide azt az összeget amit vele megbeszéltünk akkor elhozzuk a gépet és eladjuk másnak aztán visszakapja azt amit eddig adott!

Ha meg kell neki,akkor odaadjuk ha kifizette a maradékot!

Szerintem ez így lenne igazságos!

Egyébként piára mindig futja neki csak nekünk nem.


2015. jan. 10. 15:30
1 2
 11/13 anonim válasza:

persze, hogy jogosan vagy dühös!

szerintem azért szégyellhetné magát, hogy a rokonainak nem képes kifizetni ezt az összeget, amiben megállapodtatok, főleg, ha, ahogy mondtad, piára meg futja...

2015. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egy jó tanácsot:

A rokonok rosszabbak mint a hitelbehajtók.

Kis értékű dolgot, aminél nem köt az ember szerződést, nem szabad részletre adni, mert láthatod mi lesz belőle. Nem várnék februárig, elvinném a gépet, és kész. Rokonotok láthatóan csak visszaél a kapott helyzettel.

2015. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hozzátok el adjátok el másnak. Az én gépemet is anno elvitte javítani egy családtagom, azóta kapom vissza. Piás családtaggal meg különösen semmi biznisz. A piás sose fizet megbízhatóan, pláne ha családtag...
2015. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!