Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kiakadnátok, ha a...

Szülők, ti kiakadnátok, ha a 14 éves gyereketeknek egyszerre ennyi helyre kéne mennie? Elengednétek?

Figyelt kérdés

- Urulógia

- Belgyógyászat

- Tüdőgyógyászat

- Fogászat

- Bőrgyógyászat

- Pszihiátria


2016. febr. 16. 17:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
De orulok hogy ra talaltam erre a kerdesre!! En is 14 vagyok,es minden bolhabol elefántot csinálok :( felek mindenfele betegsegtol mert nekem is halalfelelmem van.Ha mar egy kicsit faj valamim rogton rakeresek az interneten es egesz este ezen gyurom magam :( en pszichologushoz szeretnek menni ,mert nalam is szorongas,esetleg depi jott elo ,anyum miatt ,mert külföldön dolgozik :( Ha esetleg van kedved dumalni ,dobj meg egy uzivel :)
2016. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A konyv, amire szukseged van A 13 es 3/4-es eves Adrian Mole titkos naploja.
2016. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!