Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kiakadnátok, ha a...

Szülők, ti kiakadnátok, ha a 14 éves gyereketeknek egyszerre ennyi helyre kéne mennie? Elengednétek?

Figyelt kérdés

- Urulógia

- Belgyógyászat

- Tüdőgyógyászat

- Fogászat

- Bőrgyógyászat

- Pszihiátria


2016. febr. 16. 17:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy elengedném-e??

Pl nekem:

Reggel 9:15 kor diabetologia ( cukorbeteg vagyok)

10:20 borgyogyaszat

11:40 pedig nogyogyaszat......

Anyu nem jött velem... elinteztem

2016. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy többet kéne innod. A ráncos bőrt okozhatja vízhiány.
2016. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétlem, hogy egy 14 éves gyerek a fájdalomból meg tudja állapítani, hogy a lépe fáj vagy a mája vagy más. Szerintem is pszichés a gond, így pszichológushoz mindenképpen menj el. Gondolom még nem voltál, így a generalizált szorongást is csak a neten olvastad.


Egyébként orvoshoz elmehetsz egyedül is, nem fognak hazaküldeni. A háziorvos megvizsgál, és beutal oda, amit jónak lát.

2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezek mind lehetnek a generalizált szorongás tünetei. Nekem állandó gyomorfájdalommal járt, megjártam a gasztroenterológiát, ahol kizárták a szervi okot, így kerültem pszichóhoz, és végül megoldódott a helyzet. A ráncos kézfejre én is a vízivást javasolnám, legalább másfél-két liter egy napra (testsúlyfüggő, lehet, hogy több kell), egyébként a pánikbetegséget is okozhatja vízhiány.
2016. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Menj el mindenhová, ahová kell vagy úgy érzed, vagy beutalót kapsz, ha ez a helyzet akkor egyedül, vagy anyukáddal, ha elkísér. Legalább megnyugszol, ha minden rendben van, ha nincs, akkor pedig kiderül és meggyógyítanak. Hm?
2016. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kezd a pszichiáterrel. A generalizált szorongás 14 évesen tényleg nem játék, de le lehet küzdeni. Mivel az összes többi gondot ez okozza, úgy gondolom, ha a lelki világodat sikerül rendbe tenni, akkor enyhülni fognak a testi tünetek is. De ettől függetlenül elmehetsz a szakrendelésekre.


Ehhez nem kell szülői engedély, legalábbis az orvos nem kér ilyet. Közöld anyukáddal, hogy orvoshoz kell menned, és menj el.

Egyébként anyukádnak mennyi köze van ahhoz, hogy kialakult nálad egy szorongásos betegség?

2016. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Anyukám nagyon jó anya, csak én vagyok egy sz*rdarab 😐 Kiskoromban párszor megvert, de az az én hibámból, meg amúgy sem vagyok az a szerethető egyéniség. 😕
2016. febr. 16. 21:54
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem vagy szerethető egyéniség.


Azzal értek egyet, aki a generalizált szorongásról írt.

2016. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

"Kiskoromban párszor megvert, de az az én hibámból"


Ilyen NINCS, hogy a kisgyerek hibája, ha megveri a szülő.

2016. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből a megjegyzésedből látszik, hogy neked a fentebb felsoroltak közül csak egy pszichológus kellene.
2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!