Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kiakadnátok, ha a...

Szülők, ti kiakadnátok, ha a 14 éves gyereketeknek egyszerre ennyi helyre kéne mennie? Elengednétek?

Figyelt kérdés

- Urulógia

- Belgyógyászat

- Tüdőgyógyászat

- Fogászat

- Bőrgyógyászat

- Pszihiátria


2016. febr. 16. 17:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés, mi az oka? Ki rendelte el (javasolta)?

A gyerek hogy áll hozzá a dologhoz?

Amúgy mindenképp elkísérném, hacsak nem tiltakozna nagyon ellene - a mai egészségügyben nem jó egy gyereket csakúgy nekiengedni... (mondjuk egy felnőttet se:( )

2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy elengednem-e? Szulokent koteles vagyok biztositani, hogy minden orvosi ellatast megkap, amire szuksege van. Nem kivansagmusor.
2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
Valami felvételi alkalmasságihoz kell?
2016. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell 14 évesen urulogiára menni?
2016. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ha kell, akkor kell, nem?
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Valami oka biztos van, hogy elküldték. Mi az, hogy elengedném-e? Nem fesztiválra akar menni... o.O
2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom, okkal küldték el ilyen vizsgálatokra, akkor meg nem kérdés, hogy elengedném-e.
2016. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha az öndiagnóziasai miatt akarna ennyi helyre menni, kiakadnék, milyen hülye gyerekem van. :D
2016. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Generalizált szorongás (ezért is kéne pszihiátriára mennen) megtette a hatását. A stressz okozza a betegségek többségét, szépen rámegy az összes belső szervemre. Való életben többen is mondták, hogy orvoshoz kéne mennem, meg itt gyakorin is mindenféle betegséggel riogatnak. És szerintem el tudom dönteni, hogy fáj-e a májam s a lépem, vagy sem, és a hónapok óta tartó vesefájdalom is elég árulkodó, hogy vesemedence-gyulladásom lehet, de legalább mellékvese fáradtságom. Januárban is elmentem fül-orr gégészhez, miután több hónapig panaszkodtam nyelési nehézségekre, aki megállapította, hogy krónikus garatgyulladásom van, persze anya szetint a krónikus garatgyulladás "semmi". Nekem meg hónapokig halálfélelmem volt lefekvés előtt, szinte már beleőrültem a gondolatba, hogy álmomban meg fogok fulladni. Anya szerint semmi bajom, meg mondogatja, hogy miért nem tudok teljesen egészséges lenni, de arra ő is ráeszmélhetne, hogy magától semmilyen betegség nem fog elmúlni.
2016. febr. 16. 18:16
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a háziorvoshoz menj és ő megmondja, hogy milyen szakorvosi kivizsgálás szükséges. Kivétel a fogorvos, oda attól függetlenül is menj, ha panaszod van. Pszichológus meg azért lenne jó, hogy segítsen a szorongásod oldásában.
2016. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!