Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, kimenjek vagy ne?

Danee13221 kérdése:

Mit tegyek, kimenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

anyámmal élek, apám ausztráliába költözött és ott él.nimcs munkám szakmám van és felmerült a kiköltözés lehetőségként.anyám nagyon fél attól hogy kimegyek, ide akar láncolni. szegények vagyunk és ezen szeretnék változtatni. ha kimegyek dolgozni akkor könnyebb lesz nekik is meg nekem is de akkor megbántom.

19/F



2016. febr. 11. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyelvet tudod?
2016. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
És anyukád nem menne ki veled? Ha 19 éves vagy, akkor anyud sem lehet túl idős ahhoz. Menj ki, ha beválik, akkor vidd ki anyukád is, ha nem válik be, akkor fél év után hazajössz. Csak ezt a fél évet kell kibírnia.
2016. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezek önámítások.Egy 50 év körüli ember nem megy ki külföldre, pláne nem Ausztráliába a semmire, tök egyedül, hiszen a fia már el is szakadt tőle.
2016. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen mi szegények vagyunk, apámék elváltak már 10 éve. apám most pékként dolgozik odakint. abban biztos vagyok hogy anyám nem fog kijönni. van egy testvérem is ő még csak 13 éves
2016. febr. 11. 19:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a kérdező hogy döntött, de! A repjegyárak nagy nagyon drágák. Plusz ha dolgozni szeretnél kint, munkavízummal kell kimenj, ami ha jól tudom 5 ezer dollár, ami nem kevés. Plusz egyéb követelményeknek is meg kell felelj.
2017. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!