Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimenjek megkoszolni neki?

Kimenjek megkoszolni neki?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy anyukámhoz mindig jön egy férfi,alakul köztük valami de olyan furcsa ez a pasi hogy anyukámat is meglepi.Nekem nem tetszik amiket anyukám mesél róla egyáltalán nem megyek ki amikor itt van.Nekem nem mutatkozott még be,én se neki.Szóval szerintem rám nem is annyira kíváncsi,én se rá.Viszont most anyukám behozott nekem egy szendvicset amin olyan hús volt amit a pasi hozott. Megköszönjem neki vagy továbbra se közeledjek felé?
2012. jún. 2. 00:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdésben rosszul írtam a megköszönni szót * :D
2012. jún. 2. 00:13
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, ahogy elképzelem, hogy kimész megköszönni a húst a szendvicsből. :D Én nem tenném, majd valami konkrétabb alkalom. Előbb ugye bemutatkozni sem árt, de szerintem nem egy szendvics okán.

Anyukádnak kellene bemutatnia titeket egymásnak. Mellesleg.

2012. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát igen elég vicces lenne :D..

anyukám biztat hogy ismerjem meg dehát nekem mindig is nehéz volt elfogadni ha új barátja lett.

2012. jún. 2. 00:20
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Előbb várd ki a végét, az is lehet, hasmenést kapsz tőle.
2012. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Anyukád elég bunkó, hogy a hátatokba beengedi, de a saját gyerekét nem mutatja be a pasinak.
2012. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

:DDD...

Akkor még kevésbé bírnám a képét.

2012. jún. 2. 00:32
 7/20 A kérdező kommentje:
Naa.Nem bunkó anyukám csak tudja hogy nehéz megszoknom amikor új barátja van,mint már említettem mondta hogy menjek ki ismerjem meg,beszélgessek vele.
2012. jún. 2. 00:34
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne habozz, mutatkozz be neki, akkor legalább nem kell ezen rágódnod többet.
2012. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát jó akkor majd elkapom mikor távozik.:)
2012. jún. 2. 00:45
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem illetlenség ilyen későig ott lenni valakinél. Miért nem napközben találkoznak?
2012. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!