Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimenjek megkoszolni neki?

Kimenjek megkoszolni neki?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy anyukámhoz mindig jön egy férfi,alakul köztük valami de olyan furcsa ez a pasi hogy anyukámat is meglepi.Nekem nem tetszik amiket anyukám mesél róla egyáltalán nem megyek ki amikor itt van.Nekem nem mutatkozott még be,én se neki.Szóval szerintem rám nem is annyira kíváncsi,én se rá.Viszont most anyukám behozott nekem egy szendvicset amin olyan hús volt amit a pasi hozott. Megköszönjem neki vagy továbbra se közeledjek felé?
2012. jún. 2. 00:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na pl. ezért sem szeretem,felbukkan és csenget,aztán mikor anyukám akar vele találkozni akkor beteg meg mit tudom én.
2012. jún. 2. 00:55
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Elég pofátlan akkor..:( Nekem nem lenne képem becsengetni egy családhoz késő este, mikor esetleg benne van a pakliban, hogy a gyerek tanul, fáradt, anyuka egész nap dolgozott.

Ez a pasi nem tűnik valami rendesnek.

2012. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Mutatkozz be neki, vagy még jobb, ha ő mutatkozik be. De tényleg ne a húst köszönd meg :)
2012. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4%
Milyen már, anyukád minek váltogatja a barátait? Egyszer megházasodott, azt kéne végig "kibírnia", ha már ő választotta. Nehogy már a gyereknek legyen amiatt problémája, mert a szülőnek mindig új partnere van, milyen ez már? Hagyd a csudába az egészet, semmi ügyet ne csinálj az egészből!
2012. jún. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát nézd,anyukám se fiatal már meg ugye gyereke van, nehéz normális embert találni akivel összeköltözhet meg aki ideális.Azért én próbálom ezt elfogadni csak ugye nem könnyű..

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2012. jún. 2. 02:49
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

"Milyen már, anyukád minek váltogatja a barátait? Egyszer megházasodott, azt kéne végig "kibírnia", ha már ő választotta. Nehogy már a gyereknek legyen amiatt problémája, mert a szülőnek mindig új partnere van, milyen ez már? Hagyd a csudába az egészet, semmi ügyet ne csinálj az egészből!"


1:Nem is értem miért nem a kérdésre válaszolsz!

2:Ha már igy belementünk ebbe akkor,, nem értem miért irtál ilyet!Attol h van gyerek miért ne lehetne barátja!A kérdezönek is el kellene fogadni a férfit megismerni stb... Attól hogy ott a gyerek már ne is legyen boldog az Anyukája?Vagy te ezt hogy gondolod?Te leélnéd az életed egyedül ha lennne egy gyereked de szétmennél a férjeddel?Vagy mi-? Hát nem hinném!!!

2012. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves 16.!

A kérdésre válaszoltam: "Hagyd a csudába az egészet, semmi ügyet ne csinálj az egészből!"

Félreértettél. Lehet a szülő is boldog, de arra azért vigyázhatna, hogy a gyereknek ne legyenek ebből olyan problémái, hogy ide jöjjön kérdést feltenni! Ez önzőség!

Nehogy már a gyerek érezze magát kellemetlenül, mert a szülője boldog akar lenni! Legyen úgy boldog, hogy normálisan elintézi, pl. elmondja a gyereknek, hogy egyáltalán ne foglalkozzon az éppen aktuális párjával, vagy normálisan bemutatja őket egymásnak. A kérdésből nekem az jön le, a szülő a saját boldogságát tartja fontosnak, és tojik rá, hogy a gyerek mit gondol, mit érez, és ezen hogyan tudna segíteni.

Utálom, hogy szülők elválnak meg minden, a gyerek az egyik szülőhöz kötődik jobban, aztán a gyereknek vannak problémái, öngyilkos akar lenni, mert nem tudja az ebből adódó konfliktusokat kezelni, hogy a szülők csak boldogok akarnak lenni és nem tudták a párjukat normálisan megválasztani.


Kedves kérdező, újra csak annyit tudok mondani, ne csinálj az egészből magadnak ügyet, ne legyen bűntudatod miatta!

A szendvicsbe a húst anyud tette bele, neki köszönheted meg. Hogy ő honnan szedte a husit, az már az ő dolga. :)

2012. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, és 16, válaszd meg jól a férjedet, ne menegess szét tőle, ha gyerek van! Ne büntesd a gyereket! előbb kellene okosnak lenni, nem utána, és fogalmad sincs az ilyen gyerekek szenvedéseiről! Önző vagy, ha így gondolod.
2012. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem szenvedek,nem büntet anyukám, mindkettőnknek egyaránt nehéz.Viszont anyukámat sajnálom mert már évek óta egyedül van de azért még próbálja meg találni a párját.


Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :)

2012. jún. 2. 13:46
 20/20 anonim ***** válasza:

Örülök ha nem szenvedsz emiatt. :)

De mások sajnos igen, hasonló miatt. :(

Rengeteg ember van, akik nem találják meg a párjukat és kibírják. Feltételezem a 16. hozzászóló csak azt szeretné, hogy jól érezze magát, meglegyen neki, ami kell, más annyira nem számít. De ha már egyszer gyereket vállaltunk, ezekkel a dolgokkal már nem lehet úgy bánni, mint még azelőtt, ezt ne felejtsük el! Mert akkor már a gyerek boldogsága számít, nem a mienk!

És örülök, kedves kérdező, hogy így megérted anyudat és a helyzetét!

2012. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!