Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyuékat...

Hogy győzzem meg anyuékat hogy kimenjek 1-2 évre külföldre a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kimenni a barátnőmmel külföldre,hisz ott lakik az egyik szülője.De nem tudom hogy kéne meggyőznöm anyát hogy had menjek ki!

Segítsetek!!


13/L


2010. szept. 19. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb leszel pár év múlva, biztos megengedik, középiskolásként vagy érettségi után. De 13 évesen? Ott járnál suliba? A barátnőd szüleinél laknál, ők nevelnének? Ki fizetné az ottani megélhetésedet, sulidat, ami valószínűleg jóval több lenne mint az itthoni? 13 évesen max. egy bennlakásos suliba, ahol felügyelet alatt lennél, de egyedül, egy idegen családnál, ahhoz még nagyon gyerek vagy.
2010. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Jól értem? 13 éves vagy?

Ha igen, akkor szerintem esélytelen hogy 1-2 évre kiengedjen, én se engedném :(

Miért akarsz olyan sokáig kint lenni?

2010. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemigen akad szülő, aki ezt megengedné. 13 évesen még gyerek vagy ahhoz, hogy egy barátnődhöz és a szülőjéhez költözz ki. Felelőtlen és drága dolog lenne.

Mellesleg nem hiszem, hogy anyukád szívesen elszakadna tőled.

2010. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
13 évesen kicsit nehezebb, középiskolásként már lehet találni cserediák-ösztöndíj programot, azokat lenne érdemes, mert az célirányos program. Nézzetek utána ilyennek ott, ahova mennél.
2010. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogysem. 13 évesen lehetetlen! Gondolj bele egy picit..
2010. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engednélek ki anyukád helyében.

Nyári szünetben oké, hogy kimész 6-7 napra, de hogy 1-2 évre?

2010. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
O_O 13 évesen???!!!! Na neeee!!
2010. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen ne is próbálkozz.

Én sem engednélek ki!

2010. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hol élsz te? Majd 5 év múlva. Amúgy cukika, hogy ezt így kitaláltátok a kis barátnőddel, de nehogy azt hidd, hogy az "egyik szülője" összepisilné magát boldogságában, hogy egy-két évre a nyakába kell vennie még egy kölyköt.
2010. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Először úgy olvastam, hogy 1-2 hétre és még ahhoz is kicsinek találtalak. De arra esetleg lenne esély, ha jól ismerik a barátnőd szüleit. (De ha nem , akkor még ez is esélytelen.) De 1-2 év? Te elengednéd a lányodat 13 évesen? Ha már 16-17 éves leszel, akkor középsikolás cserediákprogramban elengedném a gyerekeme, de is max. egy tanév és ott felügyelet van, kolesz, nem egy esetleg ismeretlen másik szülő, aki kitudja hogyan vigyázna még rád is.
2010. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!