Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kimenjek kocogni egy szál...

Kimenjek kocogni egy szál tornadresszbe?

Figyelt kérdés
Most jelenleg vidéken vagyok nagyapám tanyáján. Mobil internetről írok. Holnap este megyek haza ugyan de addig nem szeretném elhanyagolni a mozgást. Én otthon szoktam tornázni és kocogni is kint az utcán igaz tornadressz van rajtam de akkor veszek rá pólót meg melegítőt. Viszont most nagyon meleg van a szántóföldön a kutya sem jár és nem is lát senki így szerintetek kimerjek menni egyszál tornadresszbe? Hosszú ujjú dresszem van harisnyát tudok alá venni. Tudom hogy kicsit bugyuta a kérdés de én így szeretek mozogni :) 16/L
2012. márc. 24. 14:11
 1/7 anonim válasza:
79%
alá egy kis fekete térdig érő cicanaci és mehetsz is :)
2012. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ívy1 ***** válasza:
84%
Egy harisnyát vagy cicanacit én is javasolok. Milyen dresszed van,az a hagyományos fényes?
2012. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni az összeállításról? Milyen színűek a dolgok (tornadressz, potenciálisan szóbajövő harisnyák), milyen cipő?
2012. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán kimehetsz :) bár a cicanacis ötlet tényleg nem rossz.:P
2012. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most mész mindenképpen vegyél alá valamit. Szerintem ha felveszel egy nejlon harisnyát és rá a dresszt akkor az jó lehet főleg ha folyamatosan futni fogsz. Majd rá egy vastag zokni és egy tornacipő. Egyébként én is így szoktam elmenni futni. Én is ilyen nem túl meleg időkben a hosszú ujjú dresszem használom. Annyi hogy veszek rá egy rövid nacit vagy melegítőt és egy felsőt is.

Amikor nyáron megyek ki futni 20 fok felett akkor néha csakúgy simán felhúzom magamra a dresszt és alá meg fölé semmit nem veszek ilyenkor kicsit megbámulnak az utcán, de mivel szinte kihalt utcákba kocogok így nem zavartatom magam. Fogadásból még a falu másik felére is elkocogtam egy szál tornadresszbe és vissza ugyanígy ez volt kb 3 km és persze csak dressz volt rajtam meg cipő elég kellemetlen volt de nem rohadtam bele legalább nyár közepén :) 18/L

2012. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj... abban az egy napban kicsi esélyel futsz össze valakivel aki megláthatott, nem?
2012. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom kicsit korán írtad már a kérdést de szerintem ilyen időben mint ma nyugodtan mehetsz jól fog esni mert szellőzni fog. És felesleges rávenned pólót meg nadrágot is mert csak rosszabb lesz. Ha nagyon zavar a bugyis része miatt egy vékony feszülős nacit hozz magadra.
2012. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!