Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el szüleim, hogy...

Miért várják el szüleim, hogy kimenjek hozzájuk "beszélgetni", ha folyton a telefonjukat nyomkodják csak?

Figyelt kérdés

Folyton nyaggatnak azzal, hogy menjek ki hozzájuk, de annak az a vége, hogy ülönk, ők telefonon facebookoznak, én meg nézegetem a körmeimet és unatkozok. Ha próbálok valamit mesélni nekik, akkor vagy csak hümmögnek, vagy nem is figyelnek és folyamatosan visszakérdeznek, hogy miről is van szó.

Nagyon idegesítő és unalmas. Felőlem csinálják, de akkor miért nem hagynak hogy békében ücsörögjek a szobámban?


2015. jún. 22. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt valóban papja válogatja. Nálunk nagyon "liberális" volt a katolikus pap. Kezdve ott a történetet, hogy amikor 11 éves voltam el döntöttem, hogy meg keresztelkedem, anyám református, apám katolikus, keresztanyám katolikus, keresztapám református, egyikük sem esküdött templomban. Én mégis el intéztem meg rendeztem a saját keresztelőmet, a Pap, Imre atya meg is keresztelt.

Majd a nagylányom kereszt apja a szüleim kérésére a tesóm lett ő meg sincs keresztelve a mai napig.

Kisebbik lányom kereszt apja a párom öccse aki református kereszt anyja egyiknek sincsen.

A kisfiamnak a kereszt szülei pedig azt hiszem mind a ketten katolikusok.

Egyik esetben sem volt semmi ellenvetése Imre atyának, ahogyan az esküvőnknél sem, pedig a férjem református...

2015. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az első mire válaszolt?
2015. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem tudom miért várják el, de megoldás lehet:

-Vidd ki te is a telefonodat és olvass rajt könyvet.

-5 perc után mond, hogy fáradt vagy, vagy valami dolgod van és hagyd őket játszani,

- vagy mond nekik, hogy jöjjenek be ők a szobába telefon nélkül

- vagy ha ennyire beszélgetős szülők, akkor miért nem beszéled meg velük, ezt a problémát?

2015. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg nekik, hogy most figyeljenek rád. Ha meg nem képesek rá, akkor meg mondd meg, hogy látod, hogy most el vannak foglalva, és szóljanak, ha ráérnek - és már mehetsz is vissza a szobádba.
2015. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük facebook-on...
2015. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De gáz. És elvárják, hogy a gyerekek mások legyenek... Nézzétek meg együtt ezt a filmet, pont ezt a témát boncolgatja: Férfiak, nők és gyerekek.
2015. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!