Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, kimenjek vagy ne?

Danee13221 kérdése:

Mit tegyek, kimenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

anyámmal élek, apám ausztráliába költözött és ott él.nimcs munkám szakmám van és felmerült a kiköltözés lehetőségként.anyám nagyon fél attól hogy kimegyek, ide akar láncolni. szegények vagyunk és ezen szeretnék változtatni. ha kimegyek dolgozni akkor könnyebb lesz nekik is meg nekem is de akkor megbántom.

19/F



2016. febr. 11. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha kimégy nem mégy örök időkre ki. Egyébként is rád fér a világlátás. Győzd meg anyukádat, hogy visszajössz. Kimégy max. fél évre, s visszajössz. Lehet tartani a kapcsolatot skype-on.

Egy ismerősömnek New Yorkban van az apja, az anyja meg itthon. New Yorkban dolgozik, ott keresi a pénzt, s hozza haza is. Ingázik New York és Magyarország között.

2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Én mondjuk nem mennék, de csak azért mert Ausztrália.
2016. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha kimegy, akkor örök életre megy ki, nem fog Ausztráliából hazajönni. Ez olyan erkölcsi dilemma, amit csak magad válaszolhatsz meg: a saját jólétedet, boldogulásodat keresed, vagy rosszabb körülmények között hű vagy anyukádhoz, aki felnevelt.
2016. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
menj ki...
2016. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg egy időre, és majd meglátod, hogy alakulnak ki a dolgaid ott, hogy érzed majd magad, milyen lehetőségeid lesznek, anyukád hogy bírja stb.

Veszteni nem veszthetsz semmit.

Ha meg úgy alakul, hogy visszajössz, azt a fél évet-egy évet anyukád is kibírja. Ha meg úgy, hogy bejön neked az ottani élet, ráérsz a maradjak / hazajöjjek kérdésen akkor gondolkozni (bár akkor már nyilván nehezebb lenne hazajönni)

2016. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kiköltöznék,hosszú távon mindenki jobban jár,anyud meg majd feldolgozza a dolgot.
2016. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Mondd már el légyszíves,hogy apukád mégis hogy jutott el Ausztráliáig,ha szegények vagytok?!Tényleg nagyon érdekel,mert mi átlagosan élünk,de sosem lenne pénzünk kimenni Ausztráliába,pedig nagyon szeretnék régóta kimenni legalább 1 hétre valamikor.

Ja,és apukád mit dolgozik kinn,ha szabad kérdezni,illetve mennyire tud angolul?Hogy tudott vízumot kapni?Úgy tudom,hogy nagyon szigorúak ez ügyben ott.20/L

2016. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A döntés nem könnyü, viszont az anyudnak meg kell értenie, hogy a jövõdrõl van szó.Legfeljebb kimegy vakációzni hozzád.

Van testvéred?

2016. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Előző vagyok.A kérdésre elfelejtettem válaszolni.Lakni nem mennék ki.Sosem hagynám itt anyukámat,pláne 19 évesen.Igaz az enyém már nem él,de,ha élne,akkor úgy cselekedni,ahogy feljebb írtam.
2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagyis 17:18-as voltam,bocs.Látom azóta írt még más is.
2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!