Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen az anyám velem?

Miért ilyen az anyám velem?

Figyelt kérdés

Volt róla szó 1 hete, hogy megveszünk a párommal(4éves kapcsolat) egy tv-t, s a régit eladom. És az a pénz belejön az új tv-be. Azt mondta, oké. jó. Őt nem érdekli, azt csinálunk amit akarunk.

Tegnap óta cirkuszol velem, hogy el ne merjem adni, mert azt ajándékba kaptam. És ha szétmegyünk a párommal, akkor viszi majd magával az új tv-t. Meg én mindent eladok, a város k*v*ja vagyok ?! , el fogja adni a lakást, ki fog semmizni..stb. Az ő lakásában lakunk, igen.

Miért kell ezért így cirkuszolni?

A testvérem meg adják neki az igazat, hogy bizony az úgy lesz.

Elegem van belőlük. Nagyon megutáltam az édesanyámat már. (Ez nem az első okossága) S hogy ő egész nap sír, mert én b*nkó vagyok vele és változzak meg. Mikor én nem is csináltam semmit. Csak megkérdeztem egy dolgot, amire a válasz lehetett volna, az igen, eladhatod kislányom vagy nem, nem adhatod el-mert én vettem.

Mit tegyek? :(



2015. dec. 28. 10:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ideje mielőbb függetlenedni tőle teljesen. Nem könnyű különböző generációknak együtt élni.
2015. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!