Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen az anyám velem?

Miért ilyen az anyám velem?

Figyelt kérdés

Volt róla szó 1 hete, hogy megveszünk a párommal(4éves kapcsolat) egy tv-t, s a régit eladom. És az a pénz belejön az új tv-be. Azt mondta, oké. jó. Őt nem érdekli, azt csinálunk amit akarunk.

Tegnap óta cirkuszol velem, hogy el ne merjem adni, mert azt ajándékba kaptam. És ha szétmegyünk a párommal, akkor viszi majd magával az új tv-t. Meg én mindent eladok, a város k*v*ja vagyok ?! , el fogja adni a lakást, ki fog semmizni..stb. Az ő lakásában lakunk, igen.

Miért kell ezért így cirkuszolni?

A testvérem meg adják neki az igazat, hogy bizony az úgy lesz.

Elegem van belőlük. Nagyon megutáltam az édesanyámat már. (Ez nem az első okossága) S hogy ő egész nap sír, mert én b*nkó vagyok vele és változzak meg. Mikor én nem is csináltam semmit. Csak megkérdeztem egy dolgot, amire a válasz lehetett volna, az igen, eladhatod kislányom vagy nem, nem adhatod el-mert én vettem.

Mit tegyek? :(



2015. dec. 28. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gondolom vele élsz, ő meg ott zsarol és terrorizál téged, ahol ér, na meg miért tekintene felnőttnek...
2015. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak félt. Meg gondolom még nem tudja elfogadni, hogy felnőttél (bár nem tudom hány éves vagy), és ezeket rosszul nyilvánítja ki. Ülj le vele beszélgetni.
2015. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 DuplaKV ***** válasza:
78%
Fogod a régi TV-t odaadod anyádnak, hogy csináljon vele, amit akar, és ti a párotokkal vesztek közösen egyet, így nem lesz jogalapja beleszólni. (Mellesleg édesanyád tisztában van a k***a jelentésével? Mert a kiírásból nem úgy tűnik.)
2015. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, azt mondta ameddig iskolába járok ő parancsol nekem.

Amúgy ő a párjával él nem mesze.

De mit csináljak? Miért kell zsarolni?

Ha megmondom az igazat, vagy ami szerintem az. Én vagyok a hülye, és költözzek el. Aztán sír és idegbeteg.

2015. dec. 28. 11:07
 5/21 A kérdező kommentje:

20/L

Nem, szerintem nincs tisztába.

S beszélgetni vele? :O Soha semmi nem tetszik neki, ha bármit mondok.

Egyik nap vagy 1 hónapig jó pofizik, aztán megint cirkuszol, ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné.

2015. dec. 28. 11:10
 6/21 A kérdező kommentje:
Minden szülő ilyen idi*ta mint az enyém? Miért kell zsarolni? Miért kell ordibálni?
2015. dec. 28. 11:11
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

"Nagyon megutáltam az édesanyámat már. "

"Mit tegyek? :("

Hát végezz vele - mégis mit képzel az a szemétanya, örökké akar élni?

*

Az én drága édesanyám gyerekkoromban meghalt - mindent odaadtam volna évtizedekig, csak hogy még egyszer megölelhessem, mondhassam Neki: köszönöm, édesanyám!

2015. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert anyád ostoba. Az ostoba emberrel, ha a fejeden pörögsz is, nem tudsz mit csinálni. Lépj le tőle messzire.
2015. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Oké, persze. Ha nem lenne hiányozna, nem lenn az a problémám sem.

De ez szerintem nem normális dolog, de lehet én vagyok a hülye hozzá. :(

2015. dec. 28. 11:19
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Én észrevettem minél idösebb vki, annál hülyébb, anyám sem normalis sajnos, egyre rosszabb, sztem korral jár..
2015. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!