Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit akar velem tenni...

Most mit akar velem tenni anyám, mi baja?

Figyelt kérdés
Anyàm egyfolytàban szid,hogy egy lusta senki vagyok....1-4 a leggyengébb suliba jártam majd 5.-tõl egy városi iskolába kerültem, a legjobba...4,52vel végeztem és csak nincs megelègedve...idén kaptam két 2 matekbõl, de nem érti meg, hogy nem értem és nem segít....màs tantàrgyakból 4/5 vagyok és mégis azt mondja, hogy buta vagyok és, hogy nen tanulok,volt amikor megvert...mikor tanulnák én is? Hétfõn 5 òrám van + 2 óra tánc ,õ ruházta rám a táncot most nem adom fel.Kedden van 6 órám ahogt haza érek küld takarítani....szerdán 9 órám van késõn érek haza...Csütörtökön 7 órám van + 1 rajz ezért késõn érek haza és még a tesómat is rámruházza...Pénteken 7 órám van + 2 óra színészeti +1 káté óra.Ezeket (+rajz,tánc,színészeti) mind õ tett oda, hogy csináljam és szeretem nem mondok le róla.....szombaton tanulok, még kell menjek Vallásórára is (külön kátè pènteken + szombaton vallás) kell takaritsak és kell vigyázzak még a tesómra is (1 éves).Vasárnap templomba megyek mosogatok,fürdök, még ismételek ha szombaton nem oldottam meg a házit akkor Vasárnap oldom....mégis tanulok ha megkérem segítsen nem segít mert én nagy vagyok és mégis üt er és szid....most mi baja van velem?Miatta járok táncra,rajzra és színészetire...focizni is jártam de le mondtam...moat táncról rajzról nem mondhatok le mert sokat fiztettek...színészkedni meg a suliba kért meg a színészeti tanár és oda is elég sok kell...bulizni se járok sokat,vakációba se megyek ki mindig a baráraimal és mégis én vagyok a hibás.... (Bocsánat a helyesírásèrt)

2015. nov. 15. 10:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

nem gondolod hogy valamilyen formában anyukádnak is igaza van? hm? gondolkodj el egy kicsit!

16/L :)

2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pld. Miben ? Aval megold mindent h mindent rám hagy ver èss üt?,de õ nem segít ha kérem...?Ebben igaza van minden jó! de azt kifelejtetem, hogy én fizetem saját pénzembõl magamnak a kaját,ruhákat meg a gyógyszreket... (meg dédimnek is én segítek)
2015. nov. 15. 11:28
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyedül a rajz és tánc iskolát fizeti...focit is én fizettem és a színészetit is...50Euroból kell megéltem honaponta...van amikor vesz õ ételt de ritka....pedig mikor kisebb voltam nem volt ilyen...
2015. nov. 15. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem, honnan van saját pénzed, ha ennyire elfoglalt vagy. Viszont ha van, akkor gondolkozz el rajta, hogyan tudnál kiszorítani egy matektanárra valót. Esetleg beszélj az atyával, ha vallási közösségbe tartozol, kérj tőle segítséget - részben, hogy hasson anyádra (a gyerekbántalmazás nem fér bele az erkölcsbe), részben, hogy segítsen neked a gyülekezetben keresni valakit, aki felkészít matekból. Akár ingyen, Isten nevében.
2015. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsod,megprobálok a tiszteletesel beszélni. Pénzemet meg apukám küld külföldrõl,onnan van.
2015. nov. 15. 12:12
 6/13 szántóvető ***** válasza:
50%
verd meg anyádat jól,az hiányzik neki.akkor majd észhez tér.sajnos vannak hüje szülők,te is pont ilyet fogtál ki.(ha még túl fiatal vagy hozzá akkor mondd meg neki hogy ha felnősz úgy elvered mint a kétfenekű dobot.)
2015. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem merem...màr volt olyan h akkoràt csapott a számra, hogy 2 hétig sebes volt...
2015. nov. 15. 12:46
 8/13 szántóvető ***** válasza:
a bántalmazást ne szabad elviselni mert megnyomorít örökre.valamit lépned kell,próbálj segítséget kérni apádtól vagy közelebbi rokontól.
2015. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Üss vissza.
2015. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy egyszerubb javaslatom : az oraszamod eleg alacsony az atlagoshoz kepest ugyh ha bent tudsz maradni a suliba akk ott nyugodtan meg tudod irni a lecket es fel tudsz keszulni az orakra. Hazafele meg amikor setalsz/buszozol atismetled a fejedben. Apukaddal nem tudsz beszelni arrol h anyukad hogy banik veled? Hatha o tudna javitani a helyzeten... Egyebkent az tenyleg jo otlet h fordulj a tiszteleteshez mert ha o nem is ert a matekhoz bar a kozepiskolas matek konnyu, akk is ismerhet valakit aki igen. En nem vagyok vallasos kozosseg tagja de az elozo sulink papja tok kedves volt es segitett nekem latint tanulni, adott szovegeket forditani meg ilyenek
2015. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!