Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit akar velem tenni...

Most mit akar velem tenni anyám, mi baja?

Figyelt kérdés
Anyàm egyfolytàban szid,hogy egy lusta senki vagyok....1-4 a leggyengébb suliba jártam majd 5.-tõl egy városi iskolába kerültem, a legjobba...4,52vel végeztem és csak nincs megelègedve...idén kaptam két 2 matekbõl, de nem érti meg, hogy nem értem és nem segít....màs tantàrgyakból 4/5 vagyok és mégis azt mondja, hogy buta vagyok és, hogy nen tanulok,volt amikor megvert...mikor tanulnák én is? Hétfõn 5 òrám van + 2 óra tánc ,õ ruházta rám a táncot most nem adom fel.Kedden van 6 órám ahogt haza érek küld takarítani....szerdán 9 órám van késõn érek haza...Csütörtökön 7 órám van + 1 rajz ezért késõn érek haza és még a tesómat is rámruházza...Pénteken 7 órám van + 2 óra színészeti +1 káté óra.Ezeket (+rajz,tánc,színészeti) mind õ tett oda, hogy csináljam és szeretem nem mondok le róla.....szombaton tanulok, még kell menjek Vallásórára is (külön kátè pènteken + szombaton vallás) kell takaritsak és kell vigyázzak még a tesómra is (1 éves).Vasárnap templomba megyek mosogatok,fürdök, még ismételek ha szombaton nem oldottam meg a házit akkor Vasárnap oldom....mégis tanulok ha megkérem segítsen nem segít mert én nagy vagyok és mégis üt er és szid....most mi baja van velem?Miatta járok táncra,rajzra és színészetire...focizni is jártam de le mondtam...moat táncról rajzról nem mondhatok le mert sokat fiztettek...színészkedni meg a suliba kért meg a színészeti tanár és oda is elég sok kell...bulizni se járok sokat,vakációba se megyek ki mindig a baráraimal és mégis én vagyok a hibás.... (Bocsánat a helyesírásèrt)

2015. nov. 15. 10:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De én nem középsulis vagyok, hanem általános iskolás

...ma felkerestem a tiszteletest de ,azt mondta, hogy õ anyámal nem tud segíteni...ha könnyebb nekem úgy akkor a nagyobbik lánya ha szóritok idõt segít a matekben de semmi többet nem tud tenni.Apával nem beszélek ilyenekról...régebb is porul jártam s neki csináltam a problémàt....de anya napról napra rosszabb...ma ok nélkül leordított, hogy menjek az üzletbe pedig ma egy kicsit szabadabb voltam és sok házi van holnapra... az üzlet kb. 1kmre van innen...de neki ma semmi dolga volt...az ételt megmelegitette oszt' annyi....de én tényleg nem bírom már :( õ nem ilyen volt s máinapig 100% biztos vagyok benne, hogy nincs oka rá..s ha igen akkor mièrt pont rajtam töri ki a bosszuját?Lássa, hogy minden este sírva fekszek le s van mikor kacag....miért kell ezt csinàlja velem azt nem értem...

2015. nov. 16. 20:45
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérd egy felnőtt segítségét, akiben megbízol. Lehet az tanár, vagy pap. Én ajánlom, hogy ha tudsz, akkor spórolj meg mindig egy kis pénzt (pár eurót) mert 1 év alatt az is sokat fog kitenni, és nem tudhatod, hogy mire fog kelleni (tedd be úgy egy eldugott perselyedbe vagy borítékodba mintha nem is lenne). A suliban való tanulás jó ötlet, vigyél otthonról kaját, és tanulj a büfében, vagy egy üres teremben. Biztos nem fog zaklatni ott senki. Ha anyud kérdezi, mondd, hogy korrepetálásod volt.
2015. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, sajnálom. Nem te vagy a hibás, anyád hülye. Perfekcionista és önző, rád pakolja a saját frusztrációit (sajnos tudom milyen, volt benne részem..) Biztos nagyon nehéz, de amit tehetsz, hogy kitartassz a céljaid mellett és küzdessz értük, hogy kikerülhess minél hamarabb ebből a környezetből. Remélhetőleg sikerül majd elvégezned az egyetemet is..Ha felnőtt leszel, majd eldöntheted, hogy megérdemli-e, hogy egyáltalán tartsd vele a kapcsolatot. Általában az ilyen bántalmazó kapcsolatok, traumák maradandó károkat okoznak a gyermekekben, szerintem ha teheted, beszélj az iskolapszichológussal. (Anyádnak kéne valami segítség, de gondolom őt magát tökéletesnek tartja.)
2016. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!