Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen az anyám velem?

Miért ilyen az anyám velem?

Figyelt kérdés

Volt róla szó 1 hete, hogy megveszünk a párommal(4éves kapcsolat) egy tv-t, s a régit eladom. És az a pénz belejön az új tv-be. Azt mondta, oké. jó. Őt nem érdekli, azt csinálunk amit akarunk.

Tegnap óta cirkuszol velem, hogy el ne merjem adni, mert azt ajándékba kaptam. És ha szétmegyünk a párommal, akkor viszi majd magával az új tv-t. Meg én mindent eladok, a város k*v*ja vagyok ?! , el fogja adni a lakást, ki fog semmizni..stb. Az ő lakásában lakunk, igen.

Miért kell ezért így cirkuszolni?

A testvérem meg adják neki az igazat, hogy bizony az úgy lesz.

Elegem van belőlük. Nagyon megutáltam az édesanyámat már. (Ez nem az első okossága) S hogy ő egész nap sír, mert én b*nkó vagyok vele és változzak meg. Mikor én nem is csináltam semmit. Csak megkérdeztem egy dolgot, amire a válasz lehetett volna, az igen, eladhatod kislányom vagy nem, nem adhatod el-mert én vettem.

Mit tegyek? :(



2015. dec. 28. 10:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
# 10/10: Igen, ez lehetséges. Mostanában kezdi ezt csinálni velem. Meg úgy a családba mindenkivel.
2015. dec. 28. 11:24
 12/21 anonim ***** válasza:
Beszélgetni tzdsz vele?
2015. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

# 12/12: Amikor jó kedve van, akkor lehet. De csakis azokról a dolgokról, ami őt érdekli. (Párom családjába ha valami történik, azt nem lehet elmondani se, mert vagy ideges lesz, vagy nem is érdekli)(Nincs velük jóba, sikerül mindenkivel összevesznie).

Meg úgy normálisan egy adott témáról nem lehet vele beszélgetni. Őt kb. semmi nem érdekli. Csak a pénz, a kaja (1-2HÓNAPRA bevásárol ??!) .. S csomó dolgot nem mondok el neki, vagy éppen hazudok, mert nem akarom a veszekedést vele. Mert tudom, hogy neki úgyse tetszene.

2015. dec. 28. 11:36
 14/21 Kései Sirató ***** válasza:
Miért nem költöztök el tőle?
2015. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok még. Pár hónap van vissza a vizsgáig.

Előtte el akarunk költözni, Németországba. De azt is szépen megakadályozta, hogy nekem jobb lesz itthon. S ne menjek, mert ő megöli magát...stb. És egész nap sírt..


Pl. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. dec. 28. 11:44
 16/21 A kérdező kommentje:
Biztos szeret ...
2015. dec. 28. 11:45
 17/21 anonim ***** válasza:
Te számítottál neki valaha is?
2015. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Persze, én vagyok a "kedvenc" a családban. De hát kétlem.. Segítsek mindig(ha nem ordibál, hogy neki kell mindent csinálni), legyek ott mindig amikor csak lehet. Saját életem tőle soha nem lesz.
2015. dec. 28. 12:17
 19/21 anonim ***** válasza:

Anyád egy tipikus zsarnok, jól manipulál, és ahogy írják, ez csak rosszabb lesz. Tényleg az a legjobb, ha minél távolabb mész tőle.

Egy ilyen típusú embert "legyőzni" nagy erő kell, nem mindenki képes rá. Te még fiatal vagy ehhez, 10-15 év múlva talán sikerülhet.

2015. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ott csöveztek anyád nyakán és ki akarod fosztani a lakását

hogy lehet egy nő enyire hü'e

2015. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!