Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ordibál velem anyám...

Miért ordibál velem anyám mindig hogy "ne nyomogassam" ilyenkor a telefonom?

Figyelt kérdés
Állandóan órdibál hogy kapcsoljam ki meg mert nem fogok tudni odafigyelni a suliba, de hogyha nem vagyok álmos akkor hiába kapcsolom ki akkor se fogok tudni elaludni, sőt szerintem még segít is mert így nagyobb esély van rá hogy elálmosodok és könnyebben elalszok. Ti mit gondoltok kinek van igaza nekem vagy neki? UI.:14/F

2015. dec. 14. 23:30
1 2
 11/18 Carragher_x ***** válasza:
62%

"Reggel alig akarsz felkelni, nyomogatod a szundi gombot, fáradt vagy és nyűgös." - Szóval akkor egész nap fáradt lesz és este beborul az ágyba és alszik, a kör bezárult.:)


Egyébként a telefon nagyjából ugyanazért nem szerencsés, mint amiért a tv, egyszerűen túl sok ingert kapsz.

2015. dec. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Azthittem anyád nyomogatod xd azt tenyleg nem kéne
2015. dec. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem 100%ban a telefon miatt van. Egy rokonom egyik napntud aludni, másik nap nem.
2015. dec. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Hozzászoktál. A lányom is nyomogatja 11-ig, reggel alig bír felkelni és nyűgös, aztán ha egy hétig nem alszik eleget, akkor olyan migrénje lesz hogy megőrül....megvárom, míg tanul belőle...:-)
2015. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lepontozni sikerül, válaszolni nem. :D A százalék nem érdekel, de nem költői kérdés volt, tényleg érdekel, hogy a szülőnek miért rosszabb, ha a gyerek álmos? :D
2015. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Carragher_x nevű felhasználó: Te sem olvastad el végig azt amit írtam...


15.-ös: Látszik hogy nincs gyereked és még te is az vagy!

2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Carragher_x ***** válasza:

"Carragher_x nevű felhasználó: Te sem olvastad el végig azt amit írtam... "

Ha te vagy az, akitől idéztem (mert ugyebár ezt elfelejtetted közölni), akkor végigolvastalak, nem igazán értem mitől jutottál arra a következtetésre, hogy nem. Ha vki reggel nyűgös s fáradtan telik a napja azért, mert éjjel keveset aludt, akkor másnap majd korábban le fog feküdni, mert fáradt lesz, nincs ezen mit értetlenkedni, pláne nem kell ebből hatalmas problémát csinálni.

2015. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 13:34

Nincs gyerekem, ez igaz. De én nem vagyok az :D Dolgoztam 3 műszakban, és ha reggel 4-kor keltem, akkor se tudtam 11-éjfél előtt elaludni. Egyszerűen nem ment. A szomszédom már 8-kor húzza le a redőnyt, és megy aludni, aztán 5 körül kel, mert miért ne. Más meg máshogy van beállítva, ennyi. Soha nem értettem az ilyen hozzáállást... az alvás pont az a dolog, amit NEM LEHET ERŐLTETNI. Ha nem megy, nem megy. Ennyi. Persze, lehet próbálkozni relaxációval, vagy nyugtató teával, vagy akármivel, de nem úgy, hogy valaki más kényszeríti rá az illetőre. A gyerek nem fog csak azért aludni, mert anyuka úgy dönt, hogy alvás idő van :D

2015. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!