Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy elvihessem...

Mit csináljak hogy elvihessem a telefonom iskolába?

Figyelt kérdés
Általánosba járok és nem vihetem el a telefonom 15/F

2014. febr. 4. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%

Ööö, 15 évesen nem hordasz mobilt?

Drága mobilod van?

Amúgy, édesanyád arra még nem gondolt, hogy min fog elérni ha neadjisten történik valami? Vagy te min éred el őt?

Érvelj ezzel.

2014. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hajdanán én se vihettem, nehogy elhagyjam. Egyszer-kétszer elvihettem, aztán lassacskán hozzászokott a gondolathoz. Neked is ezt kéne tenned.
2014. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%

az elsö mobilomat 17 évesen kaptam, de azt is csak azért, mert kollégista voltam.

én nem is vennék mobilt egy 15 évesnek :D nemhogy a suliba vihesse...

2014. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Iskola nem engedi v. szülő?


Legtöbb szülőnek fontos az hogy telefonon gyermekét bármikor elérje, az aggodalmaskodóbbak ma már GPS követést is beállítanak. Viccesen mondják is a telefonra, hogy elektromos póráz.


Gyengébb iskolában tanárok tartanak attól, hogy diákok óráról készült hangvétellel igazolják szüleik előtt az órák gyenge színvonalát.

2014. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Anno mobil se volt. A jó megoldás az értékmegőrző volna,de azt egy diák se fizetné.Így legalább szünetben,suli előtt és után lehetne mobilozni.
2014. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Semmit ne csinálj. Nincs szükséged telefonra az iskolában.

Minek vinnéd?

2014. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 15 évesen már nem kicsi ahhoz hogy legyen mobilja.. oké 2# hogy neked 17 évesen volt először, de változnak az idők. Anya tanítónő, és már a negyedikesekél is, szinte kivétel nélkül van mobil.

Lehet attól fél, hogy órán játszanál rajta, vagy neteznél, és elvonná a figyelmed a tanulásról.

Pontosan mit mondott, miért nem hordhatod?

2014. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
ÖÖÖ utolsó, én vagyok a kettes, de nem írtam ilyet, hogy 17 évesen lett volna először mobilom. Amúgy igen, szinte már az alsó tagozatosok is hordják
2014. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
#5ös vagyok. Egy mobil már nem csak telefon. A közlekedést is segíti. Nem szükséges,de szerintem ez olyan,mintha minek a gyereknek pc , régen az se volt. Csak vissza ne kérdezzen,hogy miért nem lóval mész a munkába?
2014. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Na nem engedik,akkor nem engedik.Mit akarsz hallani? Lopd ki indulás előtt a fiókból?Vagy ijeszd be anyukádat,hogy nem mész suli után haza,hadd aggódjon?

Mellesleg én hagynám,ha már van,csak hogy szólhass,bármi gond van,de tudjuk jól,hogy sipp-supp elő kerülne az órákon.

2014. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!