Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy elvihessem...

Mit csináljak hogy elvihessem a telefonom iskolába?

Figyelt kérdés
Általánosba járok és nem vihetem el a telefonom 15/F

2014. febr. 4. 15:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%
18/20-as. Màr régen nem kéne az elõzõ generàciòkat a mostanihoz hasonlìtani ,ég és föld a kettõ. Màsrészt lehet az àltalànos iskolàs hazaér, mert még fél a szigortòl, de egy mai tini nem fog, nem megy haza ha nem akar aztàn kész, te meg fõhetsz otthon ahogy akarsz , nem beszélve arròl hogy minél jobban tiltasz valamit annàl rosszabb lesz. Nem tudom mit kell erõltetni ezt az õsrégi dumàt, hogy ìgy meg úgy volt, akkor csinàlj mindent úgy ahogy az õskorban aztàn legyél vele boldog, de ne vàrd hogy mindenki maradi legyen. Nem hogy örülnétek, hogy van olyan tecnika amivel " követheted" a gyereket. Ma meg màr az se biztos , hogy a 8 éves hazaér... Ha meg nem akarod , hogy elvonja a figyelmét a telefon nem kell megvenni a legújabb szuperdràga kütyüt aztàn kész.
2014. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt telefonom egész kiskoromtól (Nokia 3410 évekig, amin kb telefonálni meg sms-t írni lehetett)

Nem vihettem suliba, anya nem engedte. Suliba mindig ők vittek (másik településen laktunk) mikor mentek munkába. Hazafele buszoztam, és mindig felhívtam anyát otthonról, hogy egyben hazaértem. Egyszer elfelejtettem elrakni a kulcsom. Együtt mentünk reggel, szüleim bezártak, végeztem suliban, hazabuszoztam, ám a házba nem tudtam bemenni. 4 órát ültem az ajtó előtt, hallottam ahogy bent csörög a telefonom meg a vezetékes telefon felváltva, anya pánikban volt hogy hol a gyerek. Végül hazajött, elmondtam neki mi történt, onnantól mindig vihettem a telefont.

Nem csak a suliban érheti baj a gyereket...

Sose értettem, minek vesz a szülő telót a gyereknek, ha nem engedi hogy használja? Ha a játékoktól/netezéstől fél, akkor vegyen neki "buta" telefont, vagy ha van, akkor keresse elő a fiók mélyéről a sajátját amit pár éve használt, nekem is így volt.

Egyszerűbb a telefonra fogni, hogy a gyerek hülye, mint a nevelés hiányára...

20/L

2014. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!