Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem igazságtalanság ez egy...

Nem igazságtalanság ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A hét elején nálunk voltak a rokonok, itt aludtak. Apa húga, annak a férje és a fiúk. Én végeztem a zuhanyzással és felöltöztem, éppen mentem ki a fürdőszobából, amikor az unokabátyám mögém lépett felrántotta a hálóingemet és rácsapott a fenekemre. Nagyon mérges lettem és fordulatból adtam neki egy pofont, persze ő egyből ment árulkodni az anyáékhoz, hogy én durván bántottam őt, erre anyámék is egyből nekem estek, hogy azért gondolkodhatnék én is, éppen a fogát műtötték szegény gyereknek és még benne van a varrat. Meg hogy mi lesz ha megsérül? Még azt se engedték, hogy elmondjam, hogy mi hogy volt. Közölték velem, hogy ha nem kérek bocsánatot (amit nem voltam hajlandó) akkor addig nincs semmi az iskolán kívül, hogy ezt be is tartsam, hol anya, hol apa visz és hoz a suliba. Én kijelentettem, hogy nem fogok bocsánatot kérni, így most elvagyok tiltva, nem mehetek osztálykirándulásra, se más iskolai szervezésre, és a barátaimmal se találkozhatok hétvégente.



Valahogy ezt nagyon igazságtalanságnak tartom. (16)



2015. szept. 11. 20:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Soha nem voltunk jó viszonyban, egy tipikus ki ha nem én gyerek.
2015. szept. 12. 08:22
 22/31 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, elkezded nyugodtan, aztán, ha nem hallgatnak meg/közbeszólnak akkor egyre hangosabban. Nyugodtan üvölts, azt csak hallják.
2015. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Már elmondtam nekik. Az volt a válaszuk, hogy akkor se ez a megoldás.
2015. szept. 12. 21:26
 24/31 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezted tőlük, hogy szerintük mi lett volna a megoldás? Komolyan érdekel.
2015. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hogy szólok nekik és normális emberekhez méltóan megbeszéljük a dolgot.
2015. szept. 13. 14:37
 26/31 anonim válasza:
90%
Ez nagyon is igazságtalan! Mondd el a szüleidnek biztos megirtik ha nem szard le őket (már bocs) és addig beszélj a fejükbe míg meg nem értik!
2015. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
Kérj bocsánatot. "Apám anyám, bocsánat,máskor bárki bármikor a meztelen fenekemre ver, vagy azt fogdossa,akartamon kívül szexuálisan zaklat,szó nélkül tűrni fogom. A gyámügynek is írásba adom, hogy szüleim kényszertettek erre" tá dááám.
2015. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem volt meztelen a fenekem, mert nem tangát hordok, de akkor is, szerintem nagyon igazságtalan dolog, mert hogy a szüleim szerint az erőszak nem megoldás, meglehet normálisan beszélni a dolgokat.
2015. szept. 23. 20:58
 29/31 anonim ***** válasza:
89%
a szüleid nem tudják, mi történt. mondd el nekik. Miért szenvednél fölöslegesen? egyébként akármi is történt, ha nem történt volna semmi, csak úgy pofon vágod, akkor is igazságtalan a büntetés. Viszont szexuális zaklatás miatt tetted, amit tettél. szólnod kell a szüleidnek.
2015. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%
bocs, csak most látom, h már szóltál. a szüleid hülyék, nem kicsit. Nem kérnék bocsánatot a helyedben.
2015. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!