Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem igazságtalanság ez egy...

Nem igazságtalanság ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A hét elején nálunk voltak a rokonok, itt aludtak. Apa húga, annak a férje és a fiúk. Én végeztem a zuhanyzással és felöltöztem, éppen mentem ki a fürdőszobából, amikor az unokabátyám mögém lépett felrántotta a hálóingemet és rácsapott a fenekemre. Nagyon mérges lettem és fordulatból adtam neki egy pofont, persze ő egyből ment árulkodni az anyáékhoz, hogy én durván bántottam őt, erre anyámék is egyből nekem estek, hogy azért gondolkodhatnék én is, éppen a fogát műtötték szegény gyereknek és még benne van a varrat. Meg hogy mi lesz ha megsérül? Még azt se engedték, hogy elmondjam, hogy mi hogy volt. Közölték velem, hogy ha nem kérek bocsánatot (amit nem voltam hajlandó) akkor addig nincs semmi az iskolán kívül, hogy ezt be is tartsam, hol anya, hol apa visz és hoz a suliba. Én kijelentettem, hogy nem fogok bocsánatot kérni, így most elvagyok tiltva, nem mehetek osztálykirándulásra, se más iskolai szervezésre, és a barátaimmal se találkozhatok hétvégente.



Valahogy ezt nagyon igazságtalanságnak tartom. (16)



2015. szept. 11. 20:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazságtalan


Es ha leírnád nekik, hog mi volt?


Hány eves a srac?

2015. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 16. Ráadásul az osztálytársam, mert megbukott.
2015. szept. 11. 20:37
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kérnék bocsánatot. Megérdemelte. Az igazságtalan büntetést vállald, az igazságot meg tudod.
2015. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
próbáljátok megbeszélni a szülőkkel együtt.állj ki a szavadért!
2015. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazságtalan és a szüleid sem semmik. Írd le egy papírra, hogy mit csinált veled és csúsztasd anyádék szobájába.
2015. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Mármint haloing a pizsid? :o

Vagy hogy húzta fel?



Amúgy teljesen igazságtalan, es szerintem írd le egy papírra :)

2015. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Apad helyebe kiütöttem volna a srac összes fogat es elküldöm a fenebe
2015. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis szüleid vannak,hogy téged büntetnek.
2015. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy megpofoztad. És még ő árulkodott... Érdekes. Kérdezd már meg a szüleidet, hogy miért normális, amit az unokatesód csinált? (Neki kéne bocsánatot kérnie talán.)
2015. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Megverhetnéd egy szünetben is, ha már úgyis bajban vagy miatta.
2015. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!