Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el édesanyámnak hogy...

Mondjam el édesanyámnak hogy nem vagyok szűz 1hete? Vagy egyátalán mondjam el neki? 14l

Figyelt kérdés
Édesanyámmal viszonylag jo a kapcsolatom, nagyon sok mindent meg enged. Aznap este amikor elvesztettem XY-nal akkor tudta hogy vele megyek ki.
2015. aug. 31. 22:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
22%
19-es: egyetlen fiúról volt szó. ha nálad ez már a fél város, akkor vagy nagyon kicsi városban laksz, vagy nagyon nem tudsz számolni.
2015. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%

20:


Az enyém is törölve lett, de újra leírom: :DDDDD

Írd le te is újra. :)


A kérdező k.v.a. Ha az én kölyköm lennél már kaptál volna verést és kitettelek volna a házból.

Amúgy meg anyád etet, itat, tart el, ha ennyire nagylányoskodni akarsz, akkor tűnj el otthonról.

Hagyd szegény anyádnak a pénzt, amit rád költ, mert nem érdemled meg!!!!

2015. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
A 19-es válaszoló válaszán érdemes elgondolkozni. Sok igazságot mond.
2015. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes, az enyém is törölték...pedig csak annyit írtam, hogy ha már kb. fél-1 éves kapcsolatban lett volna, szerelemből, és úgy veszíti el, megérteném még ennyi idősen is. De hogy nem is a pasija volt aki lekúrta 14 évesen...kissé korán kezdi az egyéjszakázást.
2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 gnoomage ***** válasza:
53%
Szóval azt mondod hogy összefeküdtél 14 évesen egy olyan sráccal akivel nem jársz, DE úgy akarod elmagyarázni anyádnak h ne tűnj riban.cnak?! a kettő eggyütt nem megy...
2015. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
32%

18 és 19-es válaszoló, több vagyok annyinál jóval, de nem értem miért lett lepontozva a válaszom. Azért , mert tulajdonképpen mindennapinak találom , hogy ezt csinálják? Szétnéztél már a mai fiatalok között? Nincsennek megnevelve, isznak, cigiznek, mutogatják magukat...nem, ez nem normális! De a kérdező feltette a kérdést, hogy el-e mondja az édesanyjának, ami becsülendő,hogy megkérdezi, hiszen a fiatalok többsége tisztelentlen a szüleivel, ő meg el szeretné mondani , hogy mi történt vele..kiben bízzon az ember ha nem az édesanyjában?

Alpáriak, akik lepontozgatnak..kérdem én.. melyik a jobb? Ha már megtörtént a gyermeketekkel ez..ti mit gondoltok? Elmondja nektek a gyereketek, hogy 14-15 éveseb megtörtént az első és ti leüvöltitek, megveritek..Szerintetek az a gyerek legközelebb elmond bármit is nektek??

Nevetséges..

2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%

#26:

"kiben bízzon az ember ha nem az édesanyjában? "

Kérdem én, kiben bízzon az ember, ha nem a saját gyerekében? Hogy nem csinál ilyeneket 14 évesen?


Ha nem elmondaná a gyerekem, nem verném meg, de leordítanám a fejét igen. És jogosan, ha meg emiatt nem fog semmit elmondani többet, akkor sajnálom, nem érette a lényegét. Ok-okozati összefüggés van. Ha nincs ok, nincs okozat :)

De mindenekelőtt nem nevelném ilyenre a gyerekemet. Sajnálom, ha valakinek ez nem megy.

2015. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van a 26-osnak...

Leüvöltitek a gyerek fejét és elhordjátok mindennek aztán csodálkoztok, hogy soha nem bízik majd bennetek...

2015. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akarod, hogy r.banc legyen a lányod, akkor ne nevelj r.bancot. Egyszerű.

Mellesleg inkább dugjon a lányom 14 évesen, mint hogy az legyen a szánalmas élete egyetlen szórakozása, hogy felnőttként tiniket b'szogat egy netes fórumon.

2015. szept. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
hát az én lányom ne rakja szét a lábát 14 évesen. Meg van a véleményem az olyanokról, akik ennyire nem bírnak a vérükkel. Aztán meg ha felelőtlenségük miatt becsúszik egy gyerek sírva rohannak anyucihoz.
2015. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!