Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el édesanyámnak hogy...

Mondjam el édesanyámnak hogy nem vagyok szűz 1hete? Vagy egyátalán mondjam el neki? 14l

Figyelt kérdés
Édesanyámmal viszonylag jo a kapcsolatom, nagyon sok mindent meg enged. Aznap este amikor elvesztettem XY-nal akkor tudta hogy vele megyek ki.
2015. aug. 31. 22:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
"Anya, egy hete már nem csak alattad recseg az ágy."
2015. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
A legrosszabb érzés amikor a saját anyád is rib.ncnak fog nézni és hatalmasat csalódik benned. Kell ez neked?
2015. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem várj még vele...

De ha annyira jónak érzed a kapcsolatod anyuddal akkor hajrá.

Mióta vagy együtt azal a XY-al vagy együtt sem vagy vele? puszta kiváncsiság,ha nem szeretnél ne válaszolj :)

2015. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez a te dolgod, nem feltétlenül tartozik másra, mivel úgy vélem, felelősségteljesen tudtad kezelni a helyzetet.
2015. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Ezt te érzed, te tudod hogy milyen a viszony köztetek, barátnői szinte, és bízol e benne. Hogy érzed, el kell mondanod vagy sem?
2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Az a baj(illetve nem baj hanem zavaro tenyezo) hogy nem vagyok egyutt XY-nal.

2015. aug. 31. 22:17
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Hát,te tudod,milyen a viszony. De remélem az én lányom 14 évesen még nem fog ilyennel előállni..tudom,halad a világ de b..meg én 14 évesen még játszottam az udvaron a szomszéd kölykökkel..(nem azt jelenti,hogy nem érdekeltek a fiúk,de hogy szexeljek!?) Pedig az én családom nagyon liberális. Na mindegy, öreg vagyok már ehhez. :)
2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

nem inkabb sportolni es tanulni kene szex helyett

hova a fenebe sietsz felnoteset jatszni?

2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
24%

Én 15 évesen vesztettem el, egy féléves kapcsolatban, ami végül 1 év után tönkrement. Az én anyám így is ler****bancozott...pedig nem lettem az... A következő barátom akivel lefeküdtem a jelenlegi párom, már 4 éve vagyunk együtt!

És kitűnőre érettségiztem, az év végi jegyeim pedig mindig 4,3 felett voltak...

Szerintem ez a két dolog nem függ össze :)

Nekem fontos volt a suli akkor is és most is!

21/L

2015. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Miért érzed úgy hogy ezt mindenképp meg kell osztanod vele? Inkább majd ha lesz kapcsolatod akkor már az elején mutasd be neki a fiút, azt tuti értékelni fogja, de ez a szüzesség téma.. :D
2015. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!