Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el édesanyámnak hogy...

Mondjam el édesanyámnak hogy nem vagyok szűz 1hete? Vagy egyátalán mondjam el neki? 14l

Figyelt kérdés
Édesanyámmal viszonylag jo a kapcsolatom, nagyon sok mindent meg enged. Aznap este amikor elvesztettem XY-nal akkor tudta hogy vele megyek ki.
2015. aug. 31. 22:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%
#3 vagyok....szerintem akkor meg pláne ne mondd el csak ha már nagyobb leszel.Nagyon vigyázz hogy teherbe ne ess és akkor nemfog kiderülni.Köszönöm,hogy válaszoltál :)
2015. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
25%

Én 15 évesen vesztettem el, amit el is meséltem édesanyámnak. Nekünk is nagyon jó a kapcsolatunk mintha barátnők lennénk, ezért mertem elmondani neki. Igaz nem dicsért meg érte, de mondta hogy tiltani sem tilthatja mert annál rosszabb és az akkori barátomat sem akarta tiltani aki egyidős volt velem. Csak azért nem kiabált le meg hordott el mindenfélének mert a barátom nagyon jó hatással volt rám, anyukám még a mai napig tartja vele a kapcsolatot mivel egy helyen is dolgoznak meg amúgy is ők is igazán jóba lettek. Anyukám mondta mindkettőnknek hogy nem fog beleszólni, csak arra kért hogy védekezzünk, 1 évvel később belement a fogamzásgátló tablettába is amikor látta hogy tényleg nagyon komoly a dolog amit ő is ajánlott fel nekem hogy kér időpontot a nőgyógyász ismerőséhez és írassa fel nekem, mert anyukám is belátta hogy védekezünk de ugye az óvszer pénzbe kerül, meg bármikor történhet baleset, és ő is jobbnak látta ezt.

Amikor 2,5 év után szakítottunk a barátommal közös meg egyezés alapján akkor 3 hónapig nem beszéltem vele, csak ő beszélt anyummal, de utána megint felvettük a kapcsolatot és maradtunk barátok, igazi fiú lány barátság, igaz eleinte fura volt, de jól kijövünk így is.

Nekem is van már azóta egy komoly kapcsolatom és már az összeköltözést tervezzük. Az exemnek igaz sokáig nem volt senkije kövérsége miatt nehezen ment neki a csajozás, de 1 éve megismerkedett egy nagyon kedves aranyos kis csajjal és jó köztük minden.

2015. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
27%

12:


Egyet értek veled!!!

2015. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%

Jézusom milyen válaszok.Alpári stílusban senkik kiosztanak...vicc :D Le lehet pontozni, de én is 14 évesen veszítettem el.Korán érő voltam nagyon,ez van :)

Viszont nem okozott bennem semmi törést stb.Az akkori nagy szerelmemmel történt,akivel fél évig voltam együtt.

6,5 éve együtt vagyok a jelenlegi párommal és tökéletes a kapcsolatunk.Biztosan tudom,hogy nem vágyom másra! Hogy korai volt-e? Igen lehet,de az én döntésem volt és bár most valószínű másképp csinálnám,de meg nem bántam semmit ugyanis szerintem ez kellett ahhoz,hogy ilyen legyek amilyen most:)


Kérdező! Az viszont, hogy nem vagy együtt a sráccal az tényleg nem a legjobb.Ha jóban is vagy anyuddal nem hiszem hogy ezt feltétlenül meg kellene osztanod vele.Inkább törekedj arra,hogy egy rendes pasit szerezz, akivel tényleg megéri a dolog :) 21/L

2015. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó..te mit képzelsz magadról,hogy így beszélsz?

Kislány.. Nem kell elmondanod anyukádnak ezt, hiszen a saját életed, de becsüllek, hogy feltetted ezt a kérdést..

A mai világban sajnos ez normális , hogy ennyi idősen érdeklődnek a szex iránt, de ez miatt senkit nem kell kővel dobálni,hiszen emberek vagyunk :)

2015. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%

szóval kihasznbáltak és "megbélyegeztek"


inkább ne mondd el! én nem akarnám tudni.

2015. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
szerintem ne mond el, ne okozz nekik csalódást. Gondolom a szemükben aranyos, kedves lány vagy, ne tedd tönkre ezt az illúziót azzal, mi is vagy igazából.
2015. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%

15:


Te sem vagy épp eszű ember.

2015. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
de, ép eszű, csak ő se több 14nél. imádom mikor szexnél teljesen normális ha 16 évesen átmegy rajta a fél város, de diákmunkát nehogy vállaljon, hisz még gyerek. hogy is van ez?
2015. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
46%

Miért lett törölve a kommentem?

Valakinek nagyon fájt az igazság? :)

2015. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!