Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ennyire röhejes, hogy...

Tényleg ennyire röhejes, hogy 21 évesen a szüleimmel aludnék?

Figyelt kérdés
A probléma már korábban is fenn állt, egyszerűen vannak olyan időszakaim, amikor nagyon durva rémálmaim vannak, de olyan kellemetlenek, hogy félek elaludni és hajnalig forgolódom. Volt már olyan éjszaka, mikor négyszer ugrottam fel úgy, hogy tiszta veríték voltam, a szívem hevesen vert és véresre karmoltam a tenyerem, belül szétharaptam a szám nyálkahártyáját és a nyelvemet. Ha ilyen időszakom volt csak átmentem a páromhoz, akivel 3 évig voltunk együtt, így ritkán fordult elő, hogy így ébredtem fel, mert egy másik ember jelenléte megnyugtat. Azonban most, hogy szingli lettem felhoztam apámnak, hogy aludhatnék-e vele, erre kiröhögött. Majd mikor látta, hogy teljesen komolyan gondolom, elkezdett ordibálni, hogy ne legyek ilyen pisis. Tényleg ilyen szégyellnivaló vagyok? Szülők, ti átéreznétek a 21 éves gyereketek helyzetét? Szerintem igazán nem nagy megerőltetés neki, hogy velem aludjon, nekem meg ez egyenlő lenne a kipihentséggel és a lelki harmóniával.
2015. aug. 12. 23:02
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

vmi megoldás a gyógyszeren kívül kell és nem az, h apáddal alszol v bkivel. Addig keress újabb és újabb szakembert, míg vki hajlandó a probléma OKÁVAL foglalkozni a gyógyszeres kezelés helyett/mellett.

Már ha persze nem kamu a kérdés.

2015. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vegyél éjszakai fényt vagy fényfüzért, vagy engedd be az utcai fényeket!
2015. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz! Ő nem fog neked gyógyszert felírni (nem is írhat fel), de sokat tud segíteni!
2015. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azon nem gondolkodtál, hogy vegyél magadnak egy pici kutyust vagy egy macskát aki alhat veled?

Sok embernek ez is megoldást nyújt a magányra, lehet téged is megnyugtatna és tudnál aludni.

2015. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa hogy a dokid felírt egy gyógyszert és kész. A tünet alapján ez egy pánikbetegség. Lehet h nem is gyógyszer kéne, hanem egy jó pszichológus, mert néhány alkalom után már csak az h beszélsz ezekről a dolgokról, talán oldódna is. Nem röhejes egyébként csak ne hagyd annyiban, mert gondolom te is 21 évesen egy felnőtt, önálló életre vágysz, amiben a párod mellett alhatsz és éjjel nem a rémálmokra riadsz fel hanem az ő puszijára..
2015. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a szüleimmel aludni, bár csak akkor, ha nagyszülőknél vagyunk, és nincs hely, hárman nyomorgunk egy franciaágyon, haha. Egyébként elég furcsa, hogy 21 évesen ennyire félsz az ilyenektől. Menj el valami szakemberhez, mert nem normális szerintem.
2015. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A problémád nem röhejes, ugyanakkor önző vagy, hogy nem tudod belátni, hogy ezzel másoknak gondot okozol. Mi alapján döntöd el, hogy másnak mi a megerőltető? Igenis más embernek kellemetlen egy felnőttel aludni, akihez nem főzi intim kapcsolat. Mi lenne ha egyedül lennél? Ha nem élnének a szüleid? Örökké velük akarsz lakni, vagy attól fogsz majd függni, hogy lesz-e párod? Mi van ha el kell menned valahova és ott kell aludnod? Neked kell megoldani ezt a helyzetet. Ha az egyik orvos nem volt elég jó, akkor el kell menni egy másikhoz.

Különben meg ha régen bezártak a sötét szobába büntetésből, akkor mégis miből gondoltad, hogy most majd pátyolgatni fognak?

2015. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki azt javasolja, hogy legyen egy állatod.

A legjobb egy idősebb kutya lenne, azok tudnak olyan emberi hangokat hallatni alvás közben. Szuszognak, horkantgatnak, van amelyik rendesen horkol is.


Könnyen lehet, hogy segítene.

2015. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne orvoshoz menj! A gyógyszerek nem segítrnek! Lszichológusnak kelll ezt megoldania! Ez kínzás, amit veled tettek régen, részvétem!

Mondd meg apudnak hogy miatta van ez ës.kotelessége segíteni. Én tuti megengednéem a gyerekemnek hogy velem aludjon, akárhány éves, akár horkol akár nem! És egyáltalán nem szégyellnivalo, sulyos problema!

Ha egy plussel aludnala es elkepzelned hogy nem egyedul vagy? Ez segithet! :)

2015. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Ordítva ébredtem fel, és leordibálták a fejemet. 7 éves voltam.
2016. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!